Filtru De Polen Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Filtru De Polen Logan 2

    Cum verific daca Loganul II are montat filtrul de habitaclu? Intreb pentru ca urmeaza sa ridic masina in curand din reprezentanta si nu m-as mira deloc sa imi lipseasca una-alta de pe masina, tinand cont de reputatia reprezentantei.

  • #2
    verifica in parte dreapta la picioare pasager ai un capac acolo se pare ca este prins in 2 suruburi

    uite si un link aici colegu t0rquemada a pus ceva informatii post 6

    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

    Comment


    • #3
      Cel mai simplu il INTREBI pe baiatul/fata care ti-a vandut masina. Ce varianta de echipare ai ales? Ai intrebat daca acea varianta are acel filtru?

      Comment


      • #4
        E Laureate, deci ar trebui sa aiba de toate. Tocmai de aia intreb aici; am vazut vanzatori la toneta mai amabili ca dealerul care se ocupa de masina mea, parca imi face o favoare ca imi vinde o masina.

        Comment


        • #5
          @gold4all In poza asta piesa 4 e capacul filtrului de polen(in dreapta sub torpedou), care ar trebui sa aiba cele 2 suruburi "sigilate" cu vopsea(galbena?).
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • #6
            Bag ochiul pe acolo cand fac receptia la masina. Inca o faza, Logan 2 mai au bara stabilizatoare sau s-a renuntat la ea? Nu m-as mira nici de aia sa fiu lipsit.
            Si multumesc din suflet pentru raspunsuri, sunteti de foarte mare ajutor!

            Comment


            • #7
              @gold4all Glumesti ?!
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • #8
                Era o faza la Ph2 pe forum cand unora le lipsea bara stabilizatoare, nu spun de pe pereti. Am prieteni care si-au luat in trecut masinile cu boalfe la rotile de rezerva, lipsa accesorii, zgarieturi pe masina, suduri incomplete. De asta intreb si sunt atat de paranoic.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google