Folie Pe Geamuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    va salut


    INTALNIRE LA PLOIESTI, SAMBATA 14 MARTIE, ORA 12:00,LA SALA SPORTURILOR OLIMPIA

    voi fi prezent cu siguranta ;)
    bafta

    va salut


    INTALNIRE LA PLOIESTI, SAMBATA 14 MARTIE, ORA 12:00,LA SALA SPORTURILOR OLIMPIA

    voi fi prezent cu siguranta ;)
    bafta

    cat despre folie...cumparati.o voi..cine sa v.o puna se gasesc usor oameni priceputi si autorizatia la fel. mai ales vorba lui distrat gasiti pe 23 august folie cu tot cu autorizatie. pe fata nu puteti decat sa va puneti din aia f deschisa eu asa stiu
    Last edited by sulaevu; 10 March 2009, 15:01. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #17
      Cine vrea folie ca a mea si fata si spate + luneta , omologata cu chitanta si aptipild cu rar + garantie .....am un prieten de are Firma autorizata .....(Folia se pune exact cat este geamul si nu pana unde intra geamul in cheder ) Nu de alta ...dar mai deschizi si u geamurile si te fc de kk ) Costa 5 mil si in 3 ore este gata !

      Comment


      • #18
        Bai GMC la baieti ala langa din Malu Rosu ..la vointa .. pt masina mea toate geamurile ma costa 400 ron .. cu llumar + autorizatie .. deci .. si macar acolo e service autorizat .. si au si faruri vreo 100 de modele !!

        Comment


        • #19
          4 mil asa mi-a zis si mie acum ...scz

          Comment


          • #20
            doar de montat folie omologata cu timbru Rar...gasesc undeva?sau dak stie cineva sa puna folia pe geamuri...raman dator cu o bere
            sigpicLogan-Club-Ploiesti

            Comment


            • #21
              baieti care monteaza sunt dar nu stiu daca lucreaza pentru o bere

              Comment


              • #22
                Adevarat, lume este.) si care monteaza mai ieftin fata de service, dar pe o bere nu cred...parerea mea ca am vazut cat de multa munca este.. de curand am pus folie pe un matiz cu un prieten ne-am chinuit de la 6 dupa amiaza pana la 4 dimineata. a iesit bestial

                Comment


                • #23
                  imi dau seama k e destul de greu si necesita destul timp...am zis si eu asa...sper k nu s-a suparat nimeni.
                  sigpicLogan-Club-Ploiesti

                  Comment


                  • #24
                    au lucrat in schimbu trei nu cred ca ar fi avut vreun motiv sa se supere cineva,ba chiar a fost buna abordarea ta,poate ca asa o sa gasesti un baiat care lucreaza mult mai ieftin decat intr'un service.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by bidepa View Post
                      doar de montat folie omologata cu timbru Rar...gasesc undeva?sau dak stie cineva sa puna folia pe geamuri...raman dator cu o bere
                      Fii atent .. .mergi pe 23 august la ekatrust, iti cumperi folie cu autorizatie (120RON) si ti-o montez eu. Montajul este 230 ron pt toate geamurile sau 180 ron numai cele 2 laterale spate + luneta si se mai aduga si berea pe kre ai promis-o!

                      Pt mai multe detalii:
                      Id mess: todyx25
                      Tel: 0741 594 063

                      Comment


                      • #26
                        Are votul meu de incredere pentru montaj xxxulescu

                        Comment


                        • #27
                          pentru votul asta cred ca o sa iti dea tie berea

                          Comment


                          • #28
                            Clar ) nu ma.chiar face treaba buna

                            Comment


                            • #29
                              da baieti...ma mai gandesc si va anunt;)...acum stau prost cu finantele.respect!
                              sigpicLogan-Club-Ploiesti

                              Comment


                              • #30
                                cat despre montajul de folie acasa si cumparat din magazine, va recomand sa va duceti la o firma care se okupa cu asa ceva, pe mine ma dus 400 lei folie pe (parasola, geamuri fata, geamuri spate si luneta) in plus ai si garantie la ea.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google