Folie Pe Geamuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    si mai precis unde ai mers?

    Comment


    • #32
      bai cosmine nu il laudai tu pe aici pe forum pe unu ca pune bine si ieftin si mama mama....acm ce faci?ai schimbat firma?

      Comment


      • #33
        daca vrei sa iti pui vb eu cu el pt ca nu stiu exact firma cum de numeste, cel care mi-a pus folie este prieten cu mine.

        Comment


        • #34
          Originally posted by Pygmalion View Post
          daca vrei sa iti pui vb eu cu el pt ca nu stiu exact firma cum de numeste, cel care mi-a pus folie este prieten cu mine.
          sal,te rog intereseaza-te si lasa aici o adresa ceva ca poate sunt mai multi interesati,acum depinde si de folie ce marca este.ms

          Comment


          • #35
            eu nu am folie pe masina nonameyet,atunci m'ai intrebat unde gasesti folie cu bani putini si ti'am spus,si din cate stiu ca o folie sa fie omologata trebuie montata intr'un service autorizat nu de un prieten,nu stiu cat de omologata este folia vanduta pe 23 august pentru ca daca acolo ti se spune ca este omologata ea trebuie pusa intr'un service autorizat,dar nu spun sa nu folositi folia de acolo,pentru ca si eu am vrut sa iau tot de acolo dar din anumite motive banii au fost dati pe altceva mai important decat folia.

            Comment


            • #36
              Aveti mare grija cu foliile astea ''omologate'' Ca fapt divers... pentru fata nu elibereaza nici o firma serioasa autorizatie. Am fost la Expert Detailing si nu au vrut sa dea autorizatie pentru fata nici macar pentru cea mai deschisa. La fel de atenti trebuie sa fiti si la baietii care pun folie cu ''autorizatie''. Pot pune foarte bine folie de targ si sa va dea autorizatie scoasa la o imprimanta buna. Abtipildul RAR il obtineti de pe o sticla cu lichid de frana pentru numai 4 lei . M-a prins pe mine de 2 ori in 3 zile acelasi politist... norocul mea a fost ca nu era pus pe spaga si nici nu era d-ala incapatanat... a zis ca el da amenda indiferent daca dai sau nu folia jos. Regula aia cu remediatul pe loc este pentru probleme tehnice... gen becurile de pozitie, etc. Asa imi pun folie 95% pe parbriz si daca ma opreste o dau jos si ii arat degetul mijlociu... ei bine... nu merge asa.
              sigpic

              Comment


              • #37
                Unde pot sa pun si eu folie pe geamuri in Ploiesti, bineinteles autorizata.
                sigpicKiss FM cu personalitate.

                Comment


                • #38
                  este la Tatarani cum cobori podul faci dreapta pana in Interhome,pe str.Romana si pe str Vointa toate stiu ca pun folie lumar autorizata undeva in jurul sumei de 5-5,5 mil laterale fata ,spate si luneta.

                  Comment


                  • #39
                    In tatarani si pe Str.Romana stiu sigur ca se lucreaza cu folie de lumar si costa 4 mil spatele+2 mil fata+50 de lei parasolar pe parbriz
                    Iar pe vointei nu sunt sigur daca folia folosita de ei este de la Lumar dar costa 5 mil de lei spatele+fata.

                    Comment


                    • #40
                      Mi-am pus folie pe geamuri .. pe toate .. )))))))))))

                      Comment


                      • #41
                        bv mihaitza....cat te-a dus afacerea?
                        sigpicLogan-Club-Ploiesti

                        Comment


                        • #42
                          580 lei .. luneta .. spate .. fata si parasolar .. io am mcv .. m-a dus bine

                          Comment


                          • #43
                            Unde ai pus-o ? ca vreau sa-mi pun si eu spate + luneta

                            Comment


                            • #44
                              mihaitza dc nu mi-ai spus ca vrei sa te duki la aia sa iti pui folie, pt ca am vb cu prietenul meu si cica te scotea si mai ieftin. PT TOATA LUMEA are vrea folie la VAS GLASS vb cu mine si iese un pret mai mik decat daca va duceti voi personal si va programati

                              Comment


                              • #45
                                Acu zici frate ?? ..:P .. la Vas Auto Glass mi-am pus folie .. e langa Vointa in Malu Rosu ( str Curcubeului nr 44 ) .. sunt foarte multumit cum a iesit .. acu cine stie cum sa o intretin cel mai bine sa imi zica si mie plzzz

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google