Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    vreau 2 laterale cu alb reflectorizant. poti?

    Comment


    • #17
      @ten- uite aici poza cu f1 team
      Attached Files
      Stickere auto personalizate

      Comment


      • #18
        Pentru praguri, ce ai pt megane?

        Comment


        • #19
          Mai pune o data pozele cu protectii praguri,ca nu am vazut niciuna,si raspunde pe forum,nu pm,mai aflam si noi amanunte,ne mai informam.Si pune poze mai multe cu tot ce ai facut pana acum.Poza e cea mai buna reclama!Si scuza-ma daca te-am deranjat,nu esti obligat sa ma bagi in seama!
          Last edited by wertys_poi; 18 November 2009, 20:33.

          Comment


          • #20
            salut...am luat si eu autocolant pentru stalpi de la el...calitate, seriozitate si super pret...recomand
            numai bine

            Comment


            • #21
              scuze ca am scos pozele dar mam gandit sa nu mai incarc forumul..asa mai pun cate 1-2 poze pe zi. am sa pun si poza pt megane. am spus sa procedez in felul urmator: cine doreste sa vada un model de protectii sa imi spuna si eu sa ii atasez pozele respective.
              Attached Files
              Stickere auto personalizate

              Comment


              • #22
                Protectii praguri cu logan inscris pe ele ca cele din ultimele 2 poze de pe loganul ala rosu.Mai pune o data pozele astea,eu am tot rosu si as vrea sa vad cum se vad. Si pentru interior nu merge facut nimic?Multumesc!

                Comment


                • #23
                  Poti face si asa ceva (vreau aceleasi culori ca in fotografie)? doar ca in loc de dacia sa scrie Logan...si daca e tot 30 de lei setul (fata+spate) cu tot cu transport...
                  Merci...
                  Attached Files
                  Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by turturel View Post
                    scuze ca am scos pozele dar mam gandit sa nu mai incarc forumul..asa mai pun cate 1-2 poze pe zi. am sa pun si poza pt megane. am spus sa procedez in felul urmator: cine doreste sa vada un model de protectii sa imi spuna si eu sa ii atasez pozele respective.
                    la ce pret sunt astea cu renault F1?
                    sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                    Comment


                    • #25
                      salut. spune-mi te rog daca poti face stickere ca cele din imagine, scrisul sa fie ALB si F1 tot ALB, si daca pretul e acelasi (8 lei 4 bucati!)
                      Attached Files
                      My Ride - Prestige 1.6 16v

                      Comment


                      • #26
                        si eu am comandat autocolant pt. stalpi si praguri, arata foarte bine, astept sa le montez....am sa pun poze....seriozitate, calitate, preturi mici...

                        Comment


                        • #27
                          multumesc de recomnadare cristi!
                          @sorin_pss - uite 2 modele de fonturi cu ceea ce mi-ai cerut.
                          @alexapo_BT - exact ca cele din imagine momentan nu pot face..imi pare rau..am ceva asemanator pe pagina anterioara si pun si o poza aici cu o slz albastra si cu un scris pe aripa.
                          @dodolorand- ai pm si offline pe mess.
                          @wertys_poi - pozele sunt mai jos.
                          @sebyup - nu pot face exact acelasi model din 2 motive:
                          1. nu am acele punctulete..ma rog dreptunghiuri dar incerc sa le fac.
                          2. cele din poze sunt printate din ceea ce stiu pe un autocolant mai gros..plastifiat..as spune. pot sa incerc sa fac acele triunghiuri si sa fac o protectie de prag zilele urmatoare si daca iti place continuam.
                          poze cu loganul rosu:
                          Attached Files
                          Last edited by turturel; 20 November 2009, 00:36.
                          Stickere auto personalizate

                          Comment


                          • #28
                            as vrea 4 protectii praguri pe care sa scrii "SKORPIONKING" si 4 renault f1 team,dar una dintre ele sa aiba "renault" si "team"albe si f1 sa fie tot asa

                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              salut turturel, cand poti face sticker din ala .... scrie aici si imediat dau comanda de 4 (costa tot 8 lei nu ?)
                              My Ride - Prestige 1.6 16v

                              Comment


                              • #30
                                M-au convins pozele! Vreau protectii praguri exact ca alea din poze, folie stlpi 10 lei include 6 bucati,adica 3 pe fiecare parte ca in poza? Si mai dau o idee,cred ca nu e greu de facut. Au aparut protectii aripa din plastic.Ai putea sa faci din autocolant,pe raza,cat este buza la aripa si fata si spate,cam de 4 -5 cm latime si lungime cat e aripa. Daca poti,da-mi un raspuns,ca sa emit comanda.Si sa fie negre.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google