Oferta Xenon Pt Membrii : H4 Bixenon = 280lei Montaj Inclus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Raspuns

    Originally posted by virago View Post
    Deci bixenon H4 e suficient pt farurile stoc?! Pret fara montaj?
    Mai tre ceva pe langa instalatie?!
    Sunt incepator in domeniul xenonului sper sa nu te superi...niste detalii in plus ar face mult bine.
    H4 Bixenon fara montaj 300 lei pt membri acestui club.
    Pe stoc culori intre :
    5000K - alb-pur
    6000K - alb-bleu
    8000K - albastru-alb
    Instalatia este plug&play adica totul se interconecteaza, nu se modifica cu nimic instalatia masinii. Pe linga instalatia care este formata din 2 ballasturi(ridicatoare de tensiune) + 1 cablaj cu releu de comutare a fazei incorporat + 2 becuri H4 Bixenon moving type si instructiuni si schema pentru o montare facila in limba romana si certificat de garantie 12luni.
    Livrarea in afara Buc se poate face cu Fancurier pt costul de 23lei de pe o zi pe alta sau la cererea clientului cu orice alta metoda de transport.

    0724186590 / 0766900342 Serban

    Comment


    • #32
      Oferta valabila!

      Comment


      • #33
        bi xenon 4300k nu aduci?

        Comment


        • #34
          Originally posted by vallio View Post
          bi xenon 4300k nu aduci?
          Ba da, dar este galben.
          4300K OEM(de fabrica) este egal cu 5000K aftermarket.

          5000K - alb-pur
          6000K - alb-diamant(alb-bleu)
          8000K - bleu

          Comment


          • #35
            Sarbatori fericite!

            Paste fericit!

            Comment


            • #36
              ce fabricatie sunt bixenoanele cu lupe?

              Comment


              • #37
                Raspuns

                Originally posted by lucicu26 View Post
                ce fabricatie sunt bixenoanele cu lupe?
                Made in China.
                Daca nu va suparati poate face careva dovada ca se mai fabrica in afara de Turcia si China prin alte parti orice tine de acest domeniu(ex.Cehia,Germania unde un kit Hella costa 280E,iar la noi se vinde cu 80E "acelasi" kit) ?

                Comment


                • #38
                  Pret de importator

                  Kit H4 Bixenon cu montaj inclus = 350lei
                  Kit H1,H3,H7,H11,etc Xenon cu montaj inclus = 300lei

                  Kiturile sunt cu ballastri ultraslim digitale(clasa A calitate) si beneficieaza de garantie 12luni!
                  -------------------------------------------------------------------------
                  Kit H4 Bixenon cu montaj inclus = 280lei
                  Kit H1,H3,H7,H11,etc Xenon cu montaj inclus = 230lei

                  Kiturile sunt cu ballastri standard(clasa C calitate) si beneficieaza de garantie 12luni!


                  Montajul se poate face in Titan - pe linga supermarcket Auchan de luni pina vineri intre 09:00 si 19:00 sau sambata intre 10:00 si 15:00.Fara montaj se scade cei 50lei perceputi pt acesta.
                  Pentru detalii sau programari va astept la unul din numerele de telefon : 0724186590 / 0766900342 Serban

                  Comment


                  • #39
                    Arata foarte bine cele cu lupa ,sunt curios cum lumineaza noaptea. Marian Tm poti sa ne spui? Sau cei care au lupa ,sunt curios ,presupun ca farul nu prea mai reflecta lumina.Mi-asi pune si eu.Numai de bine

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by koasa87 View Post
                      Arata foarte bine cele cu lupa ,sunt curios cum lumineaza noaptea. Marian Tm poti sa ne spui? Sau cei care au lupa ,sunt curios ,presupun ca farul nu prea mai reflecta lumina.Mi-asi pune si eu.Numai de bine
                      O sa fiu eu mai promt decat membri care au deja lupe de la mine sau din alta parte.
                      1. arata extrem de bine aceste lupe, dar cu conditia ca geamul farului sa fie clar, nu cu striatii.
                      2. aceasta lupa are reflectie interna, nu are nevoie de oglinda farului
                      3. lumineaza extrem de bine noaptea si pe scurta si pe lunga in comparatie cu un kit bixenon h4

                      Asteptam pareri si de la cei carora le-am vandut/montat asa ceva.
                      Eu am pe una din masinile mele si sunt extrem de multumit.

                      Comment


                      • #41
                        pret pt my golan by AGENTUL

                        kitul de xenoane pt logan este ca cel din poza 1,ce implica si cat costa sa montezi pt poza 2 la fel? pretul lor si montajul,how mutch ?
                        stima si vanzare buna !!!
                        Attached Files
                        sigpic
                        Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                        pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by B 74 NYT View Post
                          kitul de xenoane pt logan este ca cel din poza 1,ce implica si cat costa sa montezi pt poza 2 la fel? pretul lor si montajul,how mutch ?
                          stima si vanzare buna !!!
                          Salut,acelea sunt lupe cu bixenon pt H4.
                          Lupele , impreuna cu kitul xenon costa 580lei , iar montajul dureaza aprox 5 ore si costa 250lei.

                          Comment


                          • #43
                            Multumesc de respuns.Arata foarte bine.

                            Comment


                            • #44
                              Oferta xenon

                              Oferta continua!

                              Comment


                              • #45
                                Motiv!!!

                                Te-ai saturat sa tot iei gropi pt ca vezi aceste obstacole de pe strazile din RO prea tarziu?
                                Te-ai saturat sa fi luat prin surprindere de catre cei care se arunca pe trecerea de pietoni noaptea si nu ai vezi din timp?
                                Asta inseamna ca te-ai saturat sa conduci incordat/stresat si din aceasta cauza este vremea sa iei masuri pentru prevenirea acestor neajunsuri si deci vei updata sistemul de iluminare prin montarea unei instalatii xenon, iar daca vei alege sa nu le colorezi prea mult nu vei bate la ochi si nici nu vei deranja pe ceilalti participanti la trafic.

                                Totul este pentru siguranta !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google