Oferta Xenon Pt Membrii : H4 Bixenon = 280lei Montaj Inclus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Oferta continua!

    Comment


    • #47
      Care-i diferenta intre ballastri ultraslim digitale si cei normali?! Inafara ca sunt mai mici e si vreo diferenta tehnica?
      Acum sunt in momentul documentarii, vreau sa trec pe bixenon, dar prima data sa ma lamuresc de niste chestii...sper sa nu te superi.
      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

      Comment


      • #48
        Raspuns

        Originally posted by virago View Post
        Care-i diferenta intre ballastri ultraslim digitale si cei normali?! Inafara ca sunt mai mici e si vreo diferenta tehnica?
        Acum sunt in momentul documentarii, vreau sa trec pe bixenon, dar prima data sa ma lamuresc de niste chestii...sper sa nu te superi.
        Ballast normal/standard = se poate folosii la masinile care nu au calculator de lumini, sunt clasa C de calitate(pe o scara de la A la E) , iar un kit bixenon te costa in acest caz 230lei.

        Ballast ultraslim digital = se foloseste cu precadere la masinile mai pretentioase care au calculator de lumina si dau eroare de bec ars , sunt clasa A de calitate, sunt de 3 ori mai subtiri(se pot monta mai usor), sunt foarte stabili, se incarca mai repede decat cele normale, iar pretul unui kit cu acest tip de ballast este 300lei.

        Montaj daca este nevoie costa 50lei, daca nu vi-l puteti face si singuri pt ca beneficiati alaturi de acest kit si de instructiuni in limba romana de montaj si garantie 12luni. Pe stoc nuante de culori(temp de culoare) intre 5000 si 8000K.
        Pt orice alte detalii ma puteti contacta la :
        0724186590 / 0766900342 Serban

        Comment


        • #49
          Originally posted by serban_pc View Post
          Ballast normal/standard = se poate folosii la masinile care nu au calculator de lumini, sunt clasa C de calitate(pe o scara de la A la E) , iar un kit bixenon te costa in acest caz 230lei.

          Ballast ultraslim digital = se foloseste cu precadere la masinile mai pretentioase care au calculator de lumina si dau eroare de bec ars , sunt clasa A de calitate, sunt de 3 ori mai subtiri(se pot monta mai usor), sunt foarte stabili, se incarca mai repede decat cele normale, iar pretul unui kit cu acest tip de ballast este 300lei.

          Montaj daca este nevoie costa 50lei, daca nu vi-l puteti face si singuri pt ca beneficiati alaturi de acest kit si de instructiuni in limba romana de montaj si garantie 12luni. Pe stoc nuante de culori(temp de culoare) intre 5000 si 8000K.
          Pt orice alte detalii ma puteti contacta la :
          0724186590 / 0766900342 Serban
          Deci pe logan merg ambele variate?! Tu ce ai monta cele normale sau cele ultraslim pe logan de 1.4 (daca conteaza).?
          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

          Comment


          • #50
            Originally posted by serban_pc View Post
            Salut,acelea sunt lupe cu bixenon pt H4.
            Lupele , impreuna cu kitul xenon costa 580lei , iar montajul dureaza aprox 5 ore si costa 250lei.
            toata stima maestre,mersi !!!
            sigpic
            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

            Comment


            • #51
              Raspuns

              Originally posted by B 74 NYT View Post
              toata stima maestre,mersi !!!
              Cu placere, te astept cand te hotarasti.

              Comment


              • #52
                Oferta pentru membrii !

                Oferta continua!

                Comment


                • #53
                  salut.mi-am montat de curand lupe in faruri si sunt foarte multumit,diferenta mare intre h4 bixenon si lupe.se merita investitia pe deplin,baieti de cuvant super seriosi.

                  Comment


                  • #54
                    salut cat costa kit h4 bixenon 6000k fara montaj astept PM de la tine multumesc
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by TBI View Post
                      salut.mi-am montat de curand lupe in faruri si sunt foarte multumit,diferenta mare intre h4 bixenon si lupe.se merita investitia pe deplin,baieti de cuvant super seriosi.
                      Sa le stapanesti sanatos!
                      Poate revii cu ceva poze sa vedem si noi cum sunt noaptea. Pe ziua am atasat eu niste poze.

                      Originally posted by catalinnyk View Post
                      salut cat costa kit h4 bixenon 6000k fara montaj astept PM de la tine multumesc
                      Am H4 Bixenon la 230lei cu balast normal si la 300lei cu balast ultraslim.

                      Comment


                      • #56
                        Instalatie xenon h1 de 8000k aveti pe stoc ?
                        sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Phanthom View Post
                          Instalatie xenon h1 de 8000k aveti pe stoc ?
                          Sigur ca da!
                          Suna-ma si intri in posesia ei.
                          0724186590 / 0766900342 Serban

                          Oferta ramane valabila!

                          Comment


                          • #58
                            sal
                            pt logan ph2 ai kit xenon+lupe?

                            Comment


                            • #59
                              Raspuns

                              Originally posted by ioo_florin_el View Post
                              sal
                              pt logan ph2 ai kit xenon+lupe?
                              Sigur ca am.Am si pus chiar!
                              Atasez niste poze cu acestea pe masina.
                              Attached Files

                              Comment


                              • #60
                                Oferta pentru membrii !

                                Oferta valabila!

                                Kit single standard 35W - H1,H3,H7,H11,etc = 170lei fara montaj
                                Kit single ultraslim digital 35W - H1,H3,H7,H11,etc = 250lei fara montaj
                                Kit Bixenon H4 standard 35W - H4(un singur bec pt ambele faze) = 230lei fara montaj
                                Kit Bixenon H4 ultraslim digital 35W - H4(un singur bec pt ambele faze) = 300lei fara montaj
                                Pt kiturile de 55W se mai adauga 50lei.
                                Pt montaj se mai plateste inca 50lei.

                                Montajul se poate face in Titan - pe linga supermarcket Auchan de luni pina vineri intre 09:00 si 19:00 sau sambata intre 10:00 si 15:00.Toate kiturile au garantie 12luni si instructiuni de montaj in limba romana.
                                0724186590 / 0766900342 Serban

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google