[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • scaune cu airbag lateral logan 1,6 16v? un pret? stima!
    http://sincemylastcigarette.com/bann...EUR_3_dark.png

    Comment


    • jante aliaj de logan ai?

      Comment


      • salut gasesc cumva braduletii aia de se prinde mocheta in ei la tine?

        Comment


        • d

          sal o perechie oglizii mcv manuale un pret imi poti spune si mie>ms

          Comment


          • Izolatia fonica de pe peretele antifoc din compartimentul motor, de benzinar, aveti?

            Comment


            • Plansa bord, model PH2 laureat ai?

              Comment


              • nu ma uita si pe mine cu capota gri comete!

                Comment


                • Originally posted by solidstate View Post
                  Izolatia fonica de pe peretele antifoc din compartimentul motor, de benzinar, aveti?
                  Mai am nevoie si de acel element din plastic care este montat sub bara fata si acopara golul dintre partea de sus a radiatorului si traversa de metal.Habar nu am cum se numeste.

                  Comment


                  • 2 jante de tabla sau de aliaj aveti ?
                    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                    Comment


                    • salut, cat costa o toba intermediara, benzina?

                      Comment


                      • buna ziua, tuturor imi cer scuze de intarzierea raspunsurilor. serigrafie prestige nu am .....scaune cu airbag lateral logan 1,6 16v nu am ........ jante aliaj nu am.....braduletii aia de se prinde mocheta in ei nu am .... Plansa bord, model PH2 laureat ..... capota gri comete nu am ....Izolatia fonica de pe peretele antifoc din compartimentul motor, de benzinar am la 80 lei
                        Mai am nevoie si de acel element din plastic care este montat sub bara fata si acopara golul dintre partea de sus a radiatorului si traversa de metal nu am.....2 jante de tabla sau de aliaj nu am....toba intermediara de benzina nu am

                        Vand Motor dacia logan 1.5dci, euro 3 pret 550 euro
                        Last edited by ana87; 9 March 2012, 18:20. Reason: Automerged Doublepost
                        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                        Comment


                        • Pai eu tot nu am aflat raspunsul. Ai sau nu ai, plansa bord model PH2

                          Comment


                          • am raspuns ca nu am plansa bord faza 2.
                            Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                            Comment


                            • Un vilbrochen pt un Logan diesel aveti? Un pret?

                              Comment


                              • Vibrochen cu tot cu pistoane , pompa ulei, lantul la 1300 lei. Neg usor masina a avut 50.000 km . Tel: 0. 7.2.7.1.9.4.7.3.6.
                                Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google