Am De Vanzare Peste 200 De Repere De Origine Pt Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut cat costa un releu de bujii Logan 1.5 de 85 CP? Si a unei pompe de apa, originale.
    sigpic

    Comment


    • Salut. O sonda lambda 2( dupa catalizator) pentru benzinar (1.6 16v) si un MPP ?
      Last edited by Cristyano; 7 October 2015, 23:24.

      Comment


      • Buna dimineata!

        Rog oferta de pret si termen de livrare pentru Bucuresti (inclusiv transport sau ridicare personala) pentru Dacia Logan 1.4 MPI tip LSDAA cu A/C model 2005 serie UU1LSDAAH34000684 pentru urmatoarele:

        ulei motor ELF Competition 10W40 (sau echivalentul de la ELF ca s-a schimbat denumirea) - 3 l
        filtru ulei origine - 1 buc.
        garnitura buson baie ulei motor - 1 buc.
        filtru aer origine - 1 buc.
        bujii origine (in cutie parca sunt EYQUEM) - 1 set / 4 buc.
        antigel origine Dacia Glaceol RX D - 3 litri
        apa dedurizata/distilata (sau care o fi denumirea tehnica) - 3 litri
        lichid frana SAE J 1703 DOT 4 - 0,5 l (sau cat este nevoie pentru schimb complet inclusiv pe conductele instalatiei)
        ulei cutie viteze ELF TRJ 75W80 API GL5 - 4 litri
        garnitura buson cutie viteze - 1 buc.
        kit distributie (curea distributie + rola (galet) intinzatoare + pompa de apa) origine - 1 kit
        kit curea transmisie (accesorii/servicii) (curea si role) versiunea pentru directie asistata si A/C de origine - 1 buc.
        lichid directie asistata - ELF RENAULTMATIC D2 - 1 litru
        garnitura capac culbutori (cea pentru asigurare etansare intre capac culbutori si chiulasa) origine - 1 buc.

        Multumesc, o zi buna!

        Comment


        • Salutari

          Pentru un Logan 2005

          1) Ornament faruri


          2) Sina metalica 1 DIN - nu stiu cum se numeste exact, dar am nevoie de una - orice sfat benefic in caz ca nu ai http://www.autoaccesorii.eu/image/ca...IN-500x500.jpg

          3) Pinion treapta a 5-a de motorizare DCI (am citit ca ar face "minuni" pe MPI-uri)


          Multumiri anticipate

          Comment


          • Set brate stergator Logan PH1?

            Comment


            • Originally posted by RYCHY88 View Post
              Salut cat costa un releu de bujii Logan 1.5 de 85 CP? Si a unei pompe de apa, originale.
              releu de origine- 100 lei
              pompa apa 190 lei
              Originally posted by Cristyano View Post
              Salut. O sonda lambda 2( dupa catalizator) pentru benzinar (1.6 16v) si un MPP ?
              sonda de origine-150 lei
              MPP de origine -170 lei
              Originally posted by Tetelu1980 View Post
              Buna dimineata!

              Rog oferta de pret si termen de livrare pentru Bucuresti (inclusiv transport sau ridicare personala) pentru Dacia Logan 1.4 MPI tip LSDAA cu A/C model 2005 serie UU1LSDAAH34000684 pentru urmatoarele:

              ulei motor ELF Competition 10W40 (sau echivalentul de la ELF ca s-a schimbat denumirea) - 3 l 20 leix3 =60 lei
              filtru ulei origine - 1 buc. -15 lei
              garnitura buson baie ulei motor - 1 buc.-5 lei
              filtru aer origine - 1 buc.-25 lei
              bujii origine (in cutie parca sunt EYQUEM) - 1 set / 4 buc.-50 lei set
              antigel origine Dacia Glaceol RX D - 3 litri 17leix3=51 lei
              apa dedurizata/distilata (sau care o fi denumirea tehnica) - 3 litri-2,5 leix3=7,5 lei
              lichid frana SAE J 1703 DOT 4 - 0,5 l (sau cat este nevoie pentru schimb -20 lei 0,5 l si iti trebuie 1 litru
              complet inclusiv pe conductele instalatiei)
              ulei cutie viteze ELF TRJ 75W80 API GL5 - 4 litri-25lei x4=100lei
              garnitura buson cutie viteze - 1 buc.-5 lei
              kit distributie (curea distributie + rola (galet) intinzatoare + pompa de apa) origine - 1 kit-distributie-135 lei pompa apa am doar after market la 100 lei
              kit curea transmisie (accesorii/servicii) (curea si role) versiunea pentru directie asistata si A/C de origine - 1 buc.-220 lei
              lichid directie asistata - ELF RENAULTMATIC D2 - 1 litru -25 lei
              garnitura capac culbutori (cea pentru asigurare etansare intre capac culbutori si chiulasa) origine - 1 buc.-35 lei

              Multumesc, o zi buna!
              Originally posted by AlexCuLogan View Post
              Salutari

              Pentru un Logan 2005

              1) Ornament faruri


              2) Sina metalica 1 DIN - nu stiu cum se numeste exact, dar am nevoie de una - orice sfat benefic in caz ca nu ai http://www.autoaccesorii.eu/image/ca...IN-500x500.jpg

              3) Pinion treapta a 5-a de motorizare DCI (am citit ca ar face "minuni" pe MPI-uri)


              Multumiri anticipate
              nu am nimic din ce doresti

              Originally posted by misumisul View Post
              Set brate stergator Logan PH1?
              2 brate de origine -80 lei

              Comment


              • Un pret pentru o navigatie de origine ?

                Comment


                • Sal

                  750 lei cu antena si harti full europa

                  Comment


                  • Am lasat o comanda pe PM. Multumesc.

                    Comment


                    • Buna ziua!

                      Multumesc pentru oferta, momentan sunt plecat din Bucuresti dar voi reveni cu comanda pentru inceputul saptamanii 19 - 23 octombrie pentru tot in afara de pompa de apa aftermarket. Daca intre timp poate veni si pompa de apa de origine atunci o voi lua si pe aceea. Cand revin cu comanda o sa va cer si adresa de unde se pot ridica piesele. Plata va fi cu numerar.
                      Nu am putut trimite PM pentru ca se pare ca aveti inbox plin.

                      Un sfarsit de saptamana placut!

                      Comment


                      • salut,

                        un pret informativ pentru un colector/ galerie evacuare logan 1.6 8V si garnitura corespunzatoare

                        mersi

                        Comment


                        • Salut!
                          Un pret pentru o caseta de directie servo la un logan 1.4 mpi laureat din 2005, te rog.

                          Comment


                          • Originally posted by kkhheelloo View Post
                            salut,

                            un pret informativ pentru un colector/ galerie evacuare logan 1.6 8V si garnitura corespunzatoare

                            mersi
                            Nu am

                            Originally posted by aslanalbert View Post
                            Salut!
                            Un pret pentru o caseta de directie servo la un logan 1.4 mpi laureat din 2005, te rog.
                            700 lei de origine

                            Comment


                            • Ma intereseaza cheder exterior ptr logan din 06. Se monteaza la mijloc intre usi pe buza usilor din spate .... Si "cutie" prelungire bord, gen logan 2010 care sa se potriveasca ....Sper ca ai inteles ceva ....

                              Distributie logan 1.4 din 06 cu ac, servo, abs la ce pret ? Nu stiu ce trebuie schimbat la schimbul de distributie asa ca am sa te rog sa imi spui tu.

                              Mersi.
                              Sent from my Lenovo S660 using Tapatalk
                              Last edited by immortality; 12 October 2015, 21:34.

                              Comment


                              • Am De Vanzare Peste 200 De Repere De Origine Pt Logan

                                Salut
                                Ai cumva mufa adaptoare pentru Antena de Logan 2?


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google