Tipa Cu Gura Maaaaree In Metrou!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tipa Cu Gura Maaaaree In Metrou!!!

    tipa nu este sanatoaasaa ...acum nu pot sa imi dau seama ce a fost.... tupeu sau nesimtire? oricum s-a facut de rusine (c**at) ))


    102
    tupeu
    10.78%
    11
    nesimtire
    30.39%
    31
    regie?
    58.82%
    60
    Interactive Design Lights & Sound <- click

  • #2
    sper numai sa faca misto....dar daca e proasta???
    imi pare rau insa ca nu s-a gasit nimeni care sa ii frece una peste bot!!!
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

    Comment


    • #3
      oricum eu daca eram la capatul celalalt al "firului" ii ziceam 2-3 si apasam pe butonul rosu de pe telefon )
      Interactive Design Lights & Sound <- click

      Comment


      • #4
        Asta ori a scapat de la azil ori joaca teatru...
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • #5
          Originally posted by pirvu_alex View Post
          oricum eu daca eram la capatul celalalt al "firului" ii ziceam 2-3 si apasam pe butonul rosu de pe telefon )
          Daaaa, clar. Ma gandesc daca e teatru, dar la cate am vazut pe strada nu m-ar mira sa fie pe bune. Lucialina, la noi se bat oamenii pe strada in plina zi si nu se baga nimeni, ce te face sa crezi ca s-ar baga la asa ceva? E trist, dar e purul adevar
          If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

          Comment


          • #6
            e regizat. cea din filmulet e chiar alice. filmul a fost facut tocmai pentru a scoate in evidenta realitatea cotidiana

            Comment


            • #7
              maaare e gradina lui Dumnezeu

              Comment


              • #8
                mare trucaj...si unul reusit avand in vedere ca acest filmulet a ajutat`o sa primeasca o emisiune la mtv.....

                Comment


                • #9
                  Originally posted by playmo View Post
                  e regizat. cea din filmulet e chiar alice. filmul a fost facut tocmai pentru a scoate in evidenta realitatea cotidiana
                  asa si cine e alice ? sau trebuie sa aflu inainte sa intreb ?

                  Comment


                  • #10
                    bai da` in metrou nu prea ai semnal. v-ati gandit la asta ? ) eu zic ca e regizat dar am votat si nesimtire )
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment


                    • #11
                      asta voiam si eu sa zic. ca nu-i semnal in tunel. poate se inregistra
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        E regizat...nu ati observat ca vorbeste mai mult ea?...ala cand are timp sa dea replicile ?))...si in plus, in metrou e semnal doar la statii
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • #13
                          e regie , are lavaliera la guler. Se aude prea clar ce vorbeste la microfon iar zgomotul de fond este mai mic . Daca era sa fie real nu se intelegea nimic , pentru ca ala care a filmat sigur nu avea camera cu zoom audio . Toata lumea stie ce galagie este in metrou .

                          Comment


                          • #14
                            eu am semnal si in tunel .... acum ... cine stie :-??
                            Interactive Design Lights & Sound <- click

                            Comment


                            • #15
                              E clar ca e regizat dar oricum... de eram la celalt capat al firului o asteptam in... urmatoarea statie!!
                              :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google