Femeie La Volan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Femeie La Volan



    Si-a lasat prietena accidentata si a fugit + 2 masini atinse.

  • #2
    cam tarziu cu filmuletul
    oricum e belea rau

    Comment


    • #3
      Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


      Ultima faza e tare dar nu prea sunt sigur ca este reala.

      Inca o data vedem cum femeia e dezastru la volan(cu putine exceptii) si nu ma refer in mod special la manevre gen "derapaj la 180 la ora si intrat in pom" ci la manevre primare care se invata la scoala de soferi.Masina pentru ele este o ecuatie total necunoscuta.Azi o fufa cu un c4 trecand pe o strada aglomerata (eu fiind pieton)a distrus cu portiera ei portiera unei masini parcate.A injurat cu naduf si a dat sa plece.Cativa trecatori au oprit-o iar ea cu chiu cu vai a scris un biletel cu nr. ei de telefon si l-a pus pe masina parcata.
      Last edited by karlos12; 16 September 2012, 22:35.

      Comment


      • #4
        )) Aia prima e dementiala faza ) asa om prost rar vezi pe fata pamantului )))
        http://www.loganclub.ro/forum/ct_03_fie-t42314.html ..My Ride

        Comment


        • #5
          de-i dai masina in mana la un bebelus o sa conduca mai bine)
          MY CLA

          Comment


          • #6
            Au blocat astia filmuletul al doilea,,nu mai poate fi vizionat.

            Comment


            • #7
              Nu inteleg, ce a vrut sa faca?Sa intoarca,sa dea inapoi?S-a speriat si a calcat acceleratia in loc de frana.
              "light up the darkness" Bob Marley

              Comment


              • #8
                Vorba unui prieten: ""Asta e mai incepatoare decat am fost noi vreodata!"

                Nici cand aveam 10 ani si conduceam (4-5km pe drumuri neasfaltate)masina alor mei nu faceam asa ceva.
                Last edited by L3on_rgby; 17 September 2012, 13:42. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #9
                  Boambe ca asta sunt cu sutele pe strazi.
                  Eram cu bicicleta pe drum cu prioritate si una iese din zona de parcare si imi taie calea.
                  Binenteles ca am franat violent dar tot m-am lovit de aripa din spate.
                  Imi venea sa o omor acolo in strada pe toanta care sa inchis in masina si striga la mine ca nu am fost atent si ca ce caut pe strada, ca biciclistii nu conteaza in trafic.
                  Am jurat ca nu mai ajut nici macar o femeie cu masina in pana.
                  Cand sunt pe bicicleta nu am probleme in trafic decat cu taximetristii, femeile(unele) si soferii de troleibus.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Revulsin View Post
                    Am jurat ca nu mai ajut nici macar o femeie cu masina in pana.
                    Cum ma sa nu mai ajuti nicio femeie!

                    Ce vina are asta mica, saracuta de ea, ca o vaca ti-a taiat calea?
                    Pă cuvantul tau ca n-ai ajuta-o p-asta! Ce inima sa ai...
                    Attached Files
                    Last edited by vitriol; 20 September 2012, 22:21.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • #11
                      Tare rau!!! Ce sofer mama! Imi aduce aminte de bancul ala cu politistul de l-a oprit pe unu pe strada cu masina sa-l premieze ca stie sa conduca si l-a intrebat ce va face cu banii si i-a raspuns ca ar vrea sa de de permis.

                      Oricum de poveste filmuletul!!!

                      Comment


                      • #12
                        Vitriol!!! cu aia fac o exceptie si ii dau o mana de ajutor pentru ca altfel nu o sa mi-o iert niciodata. )

                        Comment


                        • #13


                          Apogeul soferiei.Fata alearga mai repede ca un Mercedes..
                          Last edited by karlos12; 26 September 2012, 20:36.

                          Comment


                          • #14
                            uite aici proba de blonda



                            e aceeasi dar pe alt site...
                            sigpic
                            Ambition 1.5 dc

                            Comment


                            • #15
                              fara vreo intentie de a fi misogin:
                              Песню стащил у группы Опасные - http://vk.com/gleb_kornilov?w=wall2044216_8573Самые хитовые беспределы за рулём от представительниц удивительного пола под пе...


                              Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                              (asta-i mai vechi, dar unii poate nu-l stiu)
                              internal combustionizer

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google