Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ai perfecta dreptate, scuze!
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • In cazul meu, Loganu` de anu asta e al 6-lea sau al 7-lea, nu mai retin exact. E masina corecta in zona de pret 6-7000+ euro si la tavaleala e excelenta. Totusi, afirmatia "Logan FULL" e cel putin ridicola. Hai poate nu o fi Tipo si tot neamu` lu Fiat peste Dacia, dar Seat & restu` sunt peste orice Logan.
      Cred ca s-a terminat si Rabla 2018...dar am remarcat ca au marit preturile simtitor...daca la inceputul programului un Logan SL Plus era vreo 6400 eur parca...la final s-a dus in 6800 si nu stiu cat. Hua Dacia!
      Keep walking...

      Comment


      • Si eu ma tot gandesc sa iau sotiei un logan, cel mai ieftin cu ac, astept sa vad ce oferte intra la anu. Intradevar este alegerea cea mai corecta daca vrei sa mergi din a in b si atat. Ieftin.
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • Ia un Sandero ca a doua masina, mai ales de oras.

          Comment


          • Vreau cea mai ieftina masina posibila, sandero e mai scumpa. Daca nu, posibil un clio rs sh, mai vechi, si de ala o sa ma bucur si eu din cand in cand, dar as prefera o masina noua. Ea inca nici nu vrea sa auda ca ii vand fiatul... Intr-adevar, masina e ok, dar e veche...
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • Logan SL Prestige Plus Blue 1.5 dCi 95CP
              Comanda: 21.10.2018
              Livrat : 20.12.2018
              You do not have permission to view this gallery.
              This gallery has 1 photos.

              Comment


              • Sa ai parte de ea si sa o conduci fara incidente ! Consum infim-cuplu mare (comparat cu celelate motoare din gama)...o alegere buna.Mai revino cu impresii dupa ceva timp !

                Comment


                • In luna decembrie am primit si eu Loganul 0.9 TCE (MCV SL Prestige Plus) , la aproape 4 luni de plata avansului...

                  Comment


                  • Este bine ,avem din ce in ce mai multe prestige uri pe forum
                    în oras, majoritatea logan si sandero par sa fie variante sl ,( acel ambiance cu ac si proiectoare ) si prestige ( cel mai dotat în standard )

                    Comment


                    • Pentru cei care doresc sa faca comanda de Logan dci, sa ia in calcul faptul, ca modele diesel vin fara functia EcoMode.
                      ​​​​​

                      Comment


                      • Dacia inca ofera varianta cea mai ieftina fara AER CONDITIONAT??? Eu am intrat pe site si nu imi vine sa cred. E vreo gluma proasta?

                        Comment


                        • Aveti idee, dacia scoate ceva electric in viitorul apropiat? torquemada ?
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Originally posted by Sifredi View Post
                            Dacia inca ofera varianta cea mai ieftina fara AER CONDITIONAT??? Eu am intrat pe site si nu imi vine sa cred. E vreo gluma proasta?
                            Cand am comandat in martie 2018 mi-au zis ca nu mai se poate comanda decat SL Plus si SL Prestige iar restul nu mai sunt disponibile. Erau si atunci pe site, probabil acum zic la fel.

                            Comment


                            • Originally posted by Sifredi View Post
                              Dacia inca ofera varianta cea mai ieftina fara AER CONDITIONAT??? Eu am intrat pe site si nu imi vine sa cred. E vreo gluma proasta?
                              poate ca, in sfirsit, se poate spune: "welcome to the real world!" altii au facut mai demult pasul asta. poate ca era timpul sa o faca si ei.
                              si-or fi dat seama ca, macar pe timp de vara, e cam cald pe-afara.

                              Comment


                              • Originally posted by iatagan View Post

                                Cand am comandat in martie 2018 mi-au zis ca nu mai se poate comanda decat SL Plus si SL Prestige iar restul nu mai sunt disponibile. Erau si atunci pe site, probabil acum zic la fel.
                                Vrei sa spui ca din cele 7 (sapte) nivele de echipare aflate pe site sunt disponibile pentru vanzare doar 2? Si asta se intampla de apoape un an de zile? Foarte putin probabil!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google