Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Depinde, mai ales de planurile de calatorie pe care le ai, daca ramai in zone pe care le cunosti cat de cat, eu zic sa mai astepti. O sa apara in curand Q1-2018, daca nu a aparut deja. Poti face o verificare inainte de calatorie cu Google maps ca sa vezi daca sunt modificari majore, pana faci update-ul.
    Last edited by C.Mike; 9 May 2018, 10:50.

    Comment


    • Si eu insa mai raman cu doua updat-uri gratis iar in cele 23 de luni ramase trebuie sa fiu atent sa pastrez posibilitatea a unui ultim update gratis posibil inainte de expirarea perioadei


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • 9.1.3 aparut oficial si instalat.

        Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

        Comment


        • Ceva modificari vizibile?


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • t1b1m
            Acum ne spui ce aduce sau vrei sa ne vezi pe toti cum fugim pe la masini dupa noutati [emoji39].
            Eu rahatul ala de android auto il vreau.

            Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

            Comment


            • Nu vad nimic vizibil. Nu gasesc changelog.

              Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

              Comment


              • Am spălat mașina, am șters praful de pe bord, dar merge la fel.

                Lăsând gluma, la cum ai pus problema, toți credeau că noul update a făcut minuni.
                http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                Comment


                • Nu stiu.cum ai inteles ca am pus problema, eu doar am vrut sa anunt pe cine e interesat ca a aparut un update. Astept si eu mirroringul ala.

                  Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

                  Comment


                  • 2018Q1 a apărut ieri.

                    9.1.3 e doar pentru a scoate niste informații (consum total de carburant) din ecranul Eco2drive de la XJD și eventual cei care au multiplexor
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Se poate modifica imaginea de boot? Am gasit imaginea originala inauntrul fisierului lgu. Daca o schimb se modifica si la masina sau...?

                      Comment


                      • @t0rqemada pai si cu android auto crezi ca mai este o sansa in vara asta ? Ca nu cred ca scot astia update precum la pack de securitate pt android [emoji3].

                        Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                        Comment


                        • Scuze, t1b1m, dar cred că era mult mai ok dacă spuneai de la început traba asta...

                          Originally posted by t1b1m View Post
                          9.1.3 aparut oficial si instalat dar nu vad nimic vizibil. Nu gasesc changelog.




                          *ce e bolduit am adăugat eu (combinat cu mesajul tău ulterior)

                          În rest, sănătate să fie!

                          Originally posted by dl_dr25 View Post
                          @t0rqemada pai si cu android auto crezi ca mai este o sansa in vara asta ? Ca nu cred ca scot astia update precum la pack de securitate pt android [emoji3].

                          Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk
                          Dacă iese cu Android, cu siguranță cele "vechi" (SH) se vor ieftini.
                          Last edited by Catalin S.; 11 May 2018, 23:38. Reason: Automerged Doublepost
                          http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                          Comment


                          • Catalin, da ce iti mai lucesc ochii, ca si mie de altfel(un medianav eftin). )

                            Comment


                            • Il dau eu pe al meu pe ceva mai multe sticle de cola [emoji23][emoji23] daca nu este compatibil

                              Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                              Comment


                              • @ C. Mike... Da, da, da...

                                Cică s-au dat (la miez de noapte) și cu 150 lei, dar nenea ăla din Tg. Vitan ține la preț. Vrea 800 lei pe unul de furat. Păi 800 de ani să stea acolo.

                                @Dl_dr25... aici sunt. Prezent!
                                http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google