Cotiera Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gata,am facut poze cu cotieea de 45 lei
    Attached Files

    Comment


    • Felicitări! Pt 45 Ron chiar e foarte tare, vine foarte bine si cu ajustările pe care le-ai mai făcut nu cred că ai depășit 70-80ron.

      Comment


      • Tot respectul meu dl_dr25. Ieri a venit noul meu logan sl prestige plus 0.9 tce easy-r. Am comandat o cotiera identica, am gasit-o la 285 cu totul. O sa o montez singur si pot sa spun ca ma ajuta foarte mult descrierea D-voastra. Poate pun poze dupa montaj. Multumesc inca o data.

        Comment


        • Multumesc dl_dr25. Foarte utila descrierea montajului cotierei. Am gasit-o la 285 cu totul. Abia astept sa o montez .

          Comment


          • combinatia asta- logan sl prestige plus 0.9 tce easy-r- este faina , sa te bucuri de masina si cati mai multi km fara evenimente

            o cotiera este utila, o spun din experienta
            eu am montat una originala cumparata din reprezentanta la reducere, nu prindere pe tunelul central nu pe scaun

            Comment


            • E super cotiera, singurul minus e ca se murdareste materialul ala si nu stiu cum o sa iasa daca il spal,,,

              Comment


              • Daca este cotiera cu material textil , acel material ar trebui să se curețe cu spray pentru curățat mocheta si plafonul masinii, am văzut sprayuri de genul peste tot, în auchan, norauto, dedeman etc.

                Comment


                • Da, din n aceea este. O las sa se mai murdărească un pic și pe urmă la incerc. Mersi de sugestie

                  Comment


                  • Originally posted by robertdorin View Post
                    Gata,am facut poze cu cotieea de 45 lei
                    Poti sa imi spui, te rog, de unde ai luat husa pt volan si ce diametru are? Ms mult!

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google