MCV-isti........

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cumpar utlimele banchete spate de la mcv 7 locuri....cine ma ajuta ?
    Sau cine a modificat alt model de bancheta de la alta marca sa posteze aici imagini....
    "Dacă planul A nu merge, stai calm! Alfabetul mai are încă 25 de litere."

    Comment


    • te pot ajuta eu.cu bancheta 6-7 locuri

      Comment


      • sunt de la malul marii,, acum mi-am facut cont pe acest site si sunt posesor de MCV din 2007,, sunt foarte multumit de el /.. pe logan daca ar fi pus sigla de Mert. sau orice alta pricopsenie mamaaaa doamnnne ce masina tare ..........

        Comment


        • Corect este dacie si ne mandrim cu ea.
          Last edited by poarta; 9 February 2012, 18:53.

          Comment


          • nou nouț si ieu,mcv 5 locuri 90 cp dci E5...

            Comment


            • salut ...ti am trimis mai multe msj ...vad ca nu mai dai nici un semn cu bancheta de 6-7 locuri.....mai este valabila chestiunea ?
              "Dacă planul A nu merge, stai calm! Alfabetul mai are încă 25 de litere."

              Comment


              • E banat.. nu poate accesa forumul.
                sigpic
                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                Comment


                • merci fane...nici n am observat....i am scris si e mail dar nici un raspuns......
                  "Dacă planul A nu merge, stai calm! Alfabetul mai are încă 25 de litere."

                  Comment


                  • pai.......daca nu te ajuta colegul te ajut eu ,dar se da setul complet,inclusiv centurile cu cotiere si prinderi dar cu plasticurile la schimb ,daca nu sunt zgariate,iar pretul este pe masura ,sunt doar carate dupa mine ,nu purtate . 300 e.transportul nu intra in acest pret.
                    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                    Comment


                    • Salut @adonis33 sa iti raspund la intrebare ca poarta sunt tot eu adica eu sunt pretutindeni .............................daca nu te rezolva Dan @blackufo te pot ajuta si eu.A3A bancheta 6-7 locuri mcv lighean.
                      Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                      Comment


                      • MCV Laureat gri comet 1,6 8v din decembrie 2011 , 4000km
                        Momentan nu pot exprima o parere vis-a-vis de masina asta avind in vedere ca are putini km ,insa din experienta anterioara cu un logan 1,4 laureat cu care am deja 220 mii km ,banuiesc ca voi fi multumit si de asta .
                        Drumuri bune fara evenimente neplacute va doresc.
                        Last edited by zamutorent; 24 February 2012, 23:38.

                        Comment


                        • MCV prestige 1,5 dci 85 cp 5 locuri, negru iunie 2010 ,11500km folii negre omologate,pozitii led smd genti al (aluminiu vara,aluminiu iarna) momentan foarte multumit,pe viitor carlig remorcare,leduri smd la nr si plafoniere si faruri cu lupa angel aye s ixenon.

                          Comment


                          • Originally posted by poarta View Post
                            salut cine doreste sa ma ajute si pe mine , deci imi trebuie niste poze cu un mcv 7 locuri unde vine pozitionata bancheta cu locurile 6-7 ,mai precis sistemul de prindere al banchetei de caroserie ,fiarele acelea ce sunt sudate sau clipsate de caroserie multumesc.
                            salut! ai toate fiarele acolo in podea se prind si se scot foarte usor nu-ti face griji!

                            Comment


                            • Posesor MCV 1.6 16v Laureat din 2007
                              Vopsea Subaru blue ridge, kit tuning original, scaune BMW piele, volan Renault Sport Sabelt, schimbător Sparco, boxe și tweetere Focal, rame aeratoare și mască vopsite. Mai urmează...








                              Comment


                              • Foarte frumoasa masina si foarte ingrijita ! Felicitari ! Un nou MCV aranjat !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google