MCV-isti........

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bine ai venit pe forum ! Ce nu inteleg eu e ce e cu cele 3 subwoofere din spate .. lumineaza-ma te rog

    Comment


    • Cred ca e cam nebunie in masina la tine daca le folosesti pe toate 3 dar ma indoiesc

      Comment


      • A mai aparut un frate de-a MCV-ului meu. 85 cai din 2008. Sa o stapanesti sanatos si fara evenimente.

        Comment


        • Cum se aude Focal-ul?

          Comment


          • Bravo ThunderRa... Sunt foarte curios ce sistem focal ti-ai pus si mai ales ce parere ai de el, pt ca si eu zilele astea imi comand un set. Deocamdata jonglez intre Focal Access 165 A1 si Focal Polyglass 165 vb . Numai bine

            Comment


            • Fără discuții alege Polyglass. Eu am Focal IS130 pe față și IC130 pe spate. E vorba despre noua serie Integration de la Focal, cu tehnologia de pe vechea serie Polyglass. Eu am avut Access pe mașină și nu-mi pare rău de înlocuire. Cu toate acestea, până și Access-ul mătură pe jos cu majoritatea soluțiilor de pe piață, Focal fiind "tata lor" fără îndoială.
              P.S. Vezi că la Polyglass ai nevoie de amplificare, pe când Access-ul merge bine și fără.

              P.S. Mâine îmi vine head-unit-ul: Pioneer DEH-8400BT (vârf de gamă Pioneer pentru 2012). Și încă ceva, azi mi-am pus jante pe 16 inch, model renault luxor.
              Last edited by ThunderRa; 6 March 2012, 21:54. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Logan MCV 7 locuri - 1,6 16v - Gri - 2006 - Pitesti ( cumparata astazi )

                Comment


                • Salut Am un Logan Mcv 7locuri diesel 1.5dci 85cp din sept-2008 negru pana in prezent are 60000 km fara nici o problema o sa atasez si poze in cateva zile!

                  Logan Club... IASI

                  Comment


                  • Salut!

                    Sper sa reusesc sa imi gasesc si eu un MCV la second bun cat mai repede, cu toate ca nu o sa il folosesc eu foarte mult. Cel mai mult il va folosi tata. Eu mai rar.
                    Cele pe benzina vad ca se gasesc mai greu.
                    Last edited by angelblack; 7 May 2013, 12:44.

                    Comment


                    • Salut! Logan Mcv Ambiance 1.6, 5 locuri 85cp , Albastru Mineral , 7 Aprilie 2008 cumparat. 50700 km actuali , dintre care 45000 facuti in orasul Pitesti.
                      Attached Files

                      Comment


                      • Salut! LOGAN MCV Prestige 1.6, 16V 5 locuri 105cp , Albastru Extreme , 27 iulie 2010 cumparat. 30500 km pana in prezent.

                        P.S. Imagini nu am dat de cap sa inserez,poate ma lamuresc si adaug si imagini

                        [/IMG]
                        Last edited by DoruOne; 21 May 2013, 07:20. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • LOGAN MCV 1.6 16V 21.11.2006 68.000 KM Albastru mineral HD16MCV

                          Comment


                          • Originally posted by DoruOne View Post
                            Salut! LOGAN MCV Prestige 1.6, 16V 5 locuri 105cp , Albastru Extreme , 27 iulie 2010 cumparat. 30500 km pana in prezent.

                            P.S. Imagini nu am dat de cap sa inserez,poate ma lamuresc si adaug si imagini

                            [/IMG]
                            In sfarsit si niste imagini
                            Attached Files

                            Comment


                            • Salutari tuturor noilor si vechilor posesori de MCV...cat mai putine evenimente si cat mai multi Km cu bijuteriile MCV....
                              Sper ca ne vom vedea/revedea in 2-4 Mai 2014 la Regionala Logan Club Kronstadt....cu cati mai multi.
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • Ne vedem sigur

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google