Activare Functii Logan Reprezentanta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Activare Functii Logan Reprezentanta

    cum zice si titlul,m am gandit sa va intreb daca stiti cumva vreun service dacia din bucuresti care se baga la activarea de functii suplimentare la logan
    am mai citit pe forum de activare functii,dar ma gandesc ca daca sunt facute conexiunile de cei mai putin cunoscatori cu electrica-cum sunt eu- exista pericolul de scurt,poate chiar de incendiu
    am urmarit si tutorialele lui cristi straulea ,sunt foarte bine explicati pasii,am pus in practica multe din inovatiile lui,dar pe partea de electrica sunt varza si imi e frica sa nu fac vreo prostie
    electricienii din service ma gandesc ca au experienta,plus au programul acela pt activare inchidere usi

  • #2
    Garantat,reprezentanta nu are cu ce face asa ceva.Apeleaza la Fane si te ajuta chiar daca ai logan 2.

    Comment


    • #3
      am logan 1 ph 2,am reusit sa fac activarea stergatoarelor la spritare,nu este greu de tras firul,acum as vrea sa activez functia de blocare usi la un anumit prag de viteza dar imi trebuie DDT2000, intrebarea este stiti pe cineva in bucuresti care l are si ma poate ajuta(am trimis mesaj si lui fane dar nu a raspuns)
      aveti idee daca la reprezentanta au acest program,ma gandesc trebuie sa l aiba nu?

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google