Logan ABS Plus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 15 milioane in lei vechi??? Atunci trebuie sa fi nebun sa montezi asa ceva la ei!
    I HAVE A !sigpic
    fara linkuri externe in semnatura

    Comment


    • As dori sa-mi impartasiti din experienta voastra despre pregatirile pe care voi le-ati facut ca sa treceti prima iarna cu masinile voastre! Este prima mea masina si nu am experietanta necesara! Va multumesc!

      Comment


      • Este un thread special pentru asta. Cauta mai bine . pune poze cu ea pe thread-ul my ride
        sigpic

        Comment


        • @kmi_27 doar lichidul de parbriz sa fie de iarna. Si daca poti un set de anvelope de iarna ca la Onesti mai ninge iarna. Altceva nimic .
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • F bine ce au recomandat colegii

            eu as mai adauga atat: iarna nu te baza pe frine, cind e umed sau ninsoare mergi cu frina de mana, nu forta comenzile si fii cu ochii in 4.... Iarna cel mai bine e sa te pregatesti sa ii feresti pe cei ametiti din trafic.... Alias bizonii.

            bafta!

            ps. in super revista TOPGEAR au aparut stickere de lipit pe masinile bizonilor ! Eu deja ma apuc de treaba ! Caut bizonasi !!! )
            Attached Files

            Comment


            • Cum sa folosesti frana de mana?
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • Scuze, frana de MOTOR .

                Comment


                • Sau frana de picior. Ca de aceea este ABS
                  sigpic

                  Comment


                  • Nu te baza prea mult pe ABS. Tot metodele "clasice" de condus pe timp de polei sunt cele mai bune.
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • Originally posted by Cristi_LCD View Post
                      Nu te baza prea mult pe ABS. Tot metodele "clasice" de condus pe timp de polei sunt cele mai bune.
                      frana de motor e tatal si mama frinelor .... ABS e bun dar nu suficient de bun pe gheata precum frina de motor.

                      Comment


                      • Si eu ce am spus?
                        Cel mai lent 1,6 8v

                        Comment


                        • Originally posted by Cristi_LCD View Post
                          Si eu ce am spus?
                          absolut corect. Eu doar intaream ideea....

                          Comment


                          • sal

                            Salutare tuturor ...Va rog mult ...Lamuriti-ma si pe mn ..Ca m-am saturat sa intreb in stg si dr ..Si sa nu stie nimeni ...Ce boxe se potrivesc(diametru) pe spate la logan ..Fara sa mai tai din tabla aia ...Sa le montez pe gaurile facute din fabrica...Hai va rog ...K nu mai pot..Va pop ///so merci anticipat
                            http://www.loganclub.ro/forum/signat...ic11550_11.gif

                            Comment


                            • Difuzoare de 13 cm.
                              MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                              Comment


                              • ... si eu sunt posesor al unui Logan ABS + si sunt foarte multumit de el.
                                Consum super.
                                Nu am acceptat mp3-ul lor si cu 300 ron am pus SONY explod cu boxe tot Sony dar slabute.
                                Nu am vrut sa sperii vecinii.
                                LOGAN ABS+ 1,5 dCI/70 CP (12.2007)
                                CITROEN C1 1,0/68 CP (03.2010)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google