Supraveghere Masina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Asta merita sa-l astepti ascuns dupa masina si sa-l iei la capace. Am avut si eu fericita surpriza sa imi fie zgariata portiera dreapta la cateva zile dupa ce am vopsit-o integral tot din cauza unei zgarieturi mai urate. Au fost in stare sa-mi fure si sigla de la logan de pe bara din fata.
    Apropo, tare rau comentul lui `TopCat` cu mancarea de caini sub masina, am ras cu lacrimi ca acum am citit tot thread-ul. Totusi, ca o paranteza, sunt patit si de catei care alearga mate si se cocoata pe masini. Asa ca,... ferice de cei ce au garaj ca e sfant.

    Comment


    • #47
      Originally posted by Ivan Marian View Post
      Mah, ceva trebuie sa faceti. Macar sa cereti o expertiza psihiatrica ca sa fie "ARESTAT" la Balaceanca.

      Nu puteti sta la infinit impasibili, ca sa va fie vandalizate masinile in fiecare noapte.
      Ar mai fi o singura solutie, sa va mutati din cartier. Dar in alt cartier sa nu dati de piromani, ca e mai grav.
      Deci sa inteleg nea marian ca dumneata stai in dr taberei pe acolo am auzit ca sunt piromani
      sigpic

      Comment


      • #48
        pe acolo si prin ferentari...

        Comment


        • #49
          Rahova e numai una..nu am eu treaba cu aia din "TABERE"
          La mine in zona, astia mai fura cate un stergator de la fiecare masina pt a face o pereche, apoi mai forteaza cate un butuc, apoi vecinii binevoitori mai fac cate o dunga cu cheia pe masina, mai un os de porc aruncat de la balcon, mai o lingura de gem de prune cu tot cu samburi pe capota/plafon, mai un scuipat pe geam
          Acum,,spre SLAVA DOMNULUI,, au incetat cu magariile astea si sper sa ii tina asa linistiti si de aici incolo.
          Last edited by Ivan Marian; 17 June 2013, 09:38.

          Comment


          • #50
            Ce se mai aude cu karatistul local? Nu a ... vorbit ... nimeni cu el?

            Comment


            • #51
              de ieri dimineata nu mai am antena la logan , roata de rezerva nu mai am din prima zi de cand mi am luat masina , si nici nu stau in rahova

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google