Leduri In Locul Proiectoarelor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Leduri In Locul Proiectoarelor

    Hei baieti,ma intrebam daca se pot monta niste becuri din alea care au aparut acum care se pun pe faruri,daca se pot pune in locul proiectoarelor,adica in locul proiectoarelor sa pun alea,dar nu sa fie becurile pe bara,sa fie acolo in orificiul ala,si daca imi puteti spune cum se numesc acel tip de becuri si cum le aprind adica cand aprind farurile sau cu buton separat ?Multumesc

    Ceva in gen:
    Logan 1.4 MPI 2005 BR 48 MIH

    1300 1.3 Turbo 1976 BR 76 BCD

  • #2
    Mai in detaliu , ce fel de becuri vrei ? leduri ? daca da poti pune asa ceva sunt bune dar cam scumpe :
    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

    Comment


    • #3
      In ce vrei sa pui acele becuri amice, ca nu inteleg; asta ca sa dam un curs normal discutiilor, eventual un titlu semnificativ topicului.
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • #4
        el vrea dayline in proiectoare... adica leduri chinezesti luate din piata de la rusi

        Comment


        • #5
          Nu vreau LED-uri,si stai tu linistit ca nu le iau din piata de la rusi,sunt niste benzi subtiri care se pun pe far,si cum nu am proiectoare sa para "EVIL" masina pun din alea in locul proiectoarelor sa le pun in forma de cerc...

          Gata,am gasit...Banda leduri,astea vreau sa stiu cum se leaga.
          Last edited by Niki; 19 March 2014, 19:33.
          Logan 1.4 MPI 2005 BR 48 MIH

          1300 1.3 Turbo 1976 BR 76 BCD

          Comment


          • #6
            a,tu zici sa aplici banda in forma de cerc unde sunt gaurile pentru proiectoare ?
            Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

            Comment


            • #7
              O poti monta fara probleme. Dai jos bara, o lipesti in jurul '' proiectorului'', dai o gaura cu un burghiu dubtire pentru a trece firele pe interior, le duci pana sus si le legi pe firele pozitiei...
              In timp ( 1-2 ani) daca nu se vor arde ledurile va incepe sa se strice izolatia benzii ( siliconul care protejeaza ledurile de apa) si va trebui sa le inlocuiesti...
              MY CLA

              Comment


              • #8
                Mersi mult deja am facut comanda de pe 4 tuning(scuze daca fac reclama),e 4 lei 60 cm.
                Logan 1.4 MPI 2005 BR 48 MIH

                1300 1.3 Turbo 1976 BR 76 BCD

                Comment


                • #9
                  Sa pui o poza sa vedem si noi ce minunatie ai facut.

                  Comment


                  • #10
                    la 4 lei 60cm numa' luminozitate nu o sa ai
                    No offence, dar acolo aveai nevoie de leduri hi-power, nu jucarii

                    Comment


                    • #11
                      cand am zis ca le ia din piata de la rusi ... el batman batman

                      Comment


                      • #12
                        Sa vedem pozele, chiar sunt curios cum o sa arate ... cineva spunea o data pe aici ,, nu se poate face tunning cu bani putini``.

                        Comment


                        • #13
                          Eu vreau doar de aspect nu vreau sa se reflecte lumina si pe sosea,in vreo 3 zile vin becurile sper sa imi fac timp cat mai curand sa le pun.
                          Logan 1.4 MPI 2005 BR 48 MIH

                          1300 1.3 Turbo 1976 BR 76 BCD

                          Comment


                          • #14
                            si daca spui ca sunt tarani pe loganclub primesti ban.
                            Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                            Comment


                            • #15
                              ... din piata de la 4ciuning... offff....
                              aia de la audi n-or fi auzit de varianta asta???

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google