Leduri In Locul Proiectoarelor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ioane, ce ai pus tu nu are legatura cu ceata
    Torop, Ion se gandea ca vorbim despre DRL-uri

    Comment


    • #62
      Am priceput acum, multumesc Soran si Razvi pentru explicatii si scuze pentru confuzii.

      Comment


      • #63
        Eu unul daca ar fi sa am o masina FARA proiectoare si ar fi sa aleg intre DRL-uri si proiectoare as alege proiectoarele.Fara suparare,doar ca mie mi se par INUTILE DRL-urile,mai ales ca poti sa ramai fara talon in caz ca nu le ai omologate.
        Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

        Comment


        • #64
          Soran, ce spui tu e adevarat, dar numai daca sunt DRL-uri adevarat, nu chinezariile alea de 20 de lei, care au doar 2 fire, rosu si negru (plus si minus)

          Comment


          • #65
            Eu m-am referit la Philips-urile din link, acelea au asa ceva. Cele care nu au functie de oprire automata la o comanda pe + nu pot fi incadrate ca sistem DRL, poate doar ca baghete LED. Oricum am deviat de la subiect. Omul nu avea in cap nici sa fie vazut ziua, nici sa aibe lumina pe ceata, el vroia sa puna niste leduri acolo sa fie mai "cool" masina.
            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

            Comment


            • #66
              Nu mi-a placut cum au dat,le-am dat jos...Poze nu am ca eram in vacanta si nu aveam aparatul in momentul acela la mine...M-ar interesa pretul acelor proiectoare.
              Logan 1.4 MPI 2005 BR 48 MIH

              1300 1.3 Turbo 1976 BR 76 BCD

              Comment


              • #67
                Of tinere ... ai cam dezaagit un pic...nici macar o poza cu telefonul ? de fapt oricum nu mai conteaza, ideea e ca noi majoritatea de aici stiam ca e o cacealma ceea ce voiai tu sa faci doar ca nu ti-a spus nimei in fata si mai direct. La ce proiectoare te referi ? daca te referi la ce a spus Soran, sunt DRL-uri, si daca ai sa cauti o pagina mai in urma o sa gasesti raspunsul, daca nu sti ,,ce aia DRL`` cauta un pic prin tutorialele lui Streulea, acolo unde monteaza el DRL pe masina lui. Iar daca te intereseaza sa montezi proiectoare pe logan, sigur este un alt thread dedicat pentru asta si pentru pret ... nu e mare lucru sa cauti si tu un pic pe google nu ? Ca sa nu indraznesti sa spui ca sunt rau si nimeni nu te ajuta cu nimic desi la inceput cand toti in spuneau ca aceasta modificare e de prost gust si ca o sa iasa aiurea, te tineai destul de tare; uite aici ce te-ar putea interesa, daca o sa cauti acolo, gasesti tot referitor la pret si montaj. Bafta si numai bine.
                Eu propun , motivul e lesne de inteles.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google