Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut
    Logan 1,5 dci, iulie 2006, 105000 km
    Ma intereseaza preturile la :
    - kit reparatie ambreiaj
    - amortizor fata (stanga, dreapta)
    - scaun sofer
    Va multumesc

    Comment


    • 6001998192 si 6001998193 sunt codurile pentru protectii pasaj roata de berlina ph.1
      6001998316 si 6001998317 sunt codurile pentru protectii pasaj roata de berlina ph.2 (diferenta e ca sunt mai late decat cele de berlina ph.1 si din cate stiu nu se potrivesc perfect pe ea)

      Originally posted by levy View Post
      salut cine stie ce pret are un airbag pasager de logan ph1 si unde pot gasi sau daca are cineva sa cumpar de la el multumesc
      In ceea ce priveste piesele ce asigura securitatea pasagerilor, asa cum este airbagul, parerea mea este sa il cumperi si sa il montezi la reprezentanta. Oricum, daca s-a aprins becul in bord sau s-a declansat airbagul, trebuie obligatoriu facuta o diagnoza ce poate duce dupa caz la inlocuirea calculatorului de airbag; simpla stergere a erorii de airbag nu rezolva cu siguranta problema.
      Last edited by dflorin69; 1 March 2011, 18:26. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Merci Florin, maine am sa fac comanda atunci pt cele pe ph2, sper sa si vina pana vine caldura

        Comment


        • Originally posted by BRUTUSANF View Post
          bai astia nu sunt sanatosi frate10 mil o aripa schimbata si vopsita ,doamne
          zici ca nu is normali?
          auzi aici

          -capota reparata
          -far stanga
          -bara si jug(asa am inteles ca se numeste)
          -scut
          -cele trei radiatoare
          -masca
          -vopsit masca si capota
          -alte mici reparatii cu manopera ,etc

          pret 10246 ron-la reprezentanta dacia din targu mures

          cu toate ca am reparat-o pe casco si nu eu am dat banii am ramas blocat

          Comment


          • @brutusanf: capota motor noua de fabrica +vopsit-1470 lei. Deci se poate. Mi-a indoit-o ceva aruncat de vantoasa de acum o luna, am inlocuit-o pe CASCO, dar suma e frumusica.

            Si inca una: tamponul de cauciuc de la usita rezervor, rupt la service, cumparat de mine: 14 lei o amarata de bucatica de cauciuc.

            Comment


            • nu te plange!eu pe o bucata de conducta ce pleaca de la una din stropitori am dat acu 2 ani 10 ron,piesa originala
              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

              Comment


              • Te rog frumos , ma intereseaza pentru tata piesa marcata cu rosu - plasticul tare "contraaripa" sau cum se numeste ea . cod / pret orice orientativ . ms

                daca se poate un PM
                Attached Files
                1.6 MPi Icy White

                Comment


                • Salutare. Ma intereseaza si pe mine niste preturi pentru piesele de mai jos pentru un Logan 1.5 DCI, an 2006, 65 CP:
                  - set discuri frana + placute
                  - amortizoare fata+spate
                  - kit distributie + pompa apa
                  - filtru motorina
                  Astept un PM. Multumesc anticipat

                  Comment


                  • Salut.
                    Aceeasi intrebare ca VLY. As vrea sa schimb discurile de frana si placutele, dar o calitate mai bunicica. Tot pentru Logan din 2006, 1.5 DCI, 65 Cp.
                    Merci.

                    Comment


                    • --------------------------------------------------------------------------------

                      Salut; turbo pentru 1.5dci, 50kw an 2007, tip motor K9K-K7

                      Comment


                      • geam usa stanga fata

                        Buna ziua la voi. Sunt nou pe aici si vreau si eu sa intreb ceva. Unde casesc piese vechi dacia logan van. Ma intereseaza doar in Arad si Timisoara, pentru ca sunt din Arad. Pentru inceput sunt interesat de geam usa stanga fata.
                        Multumesc pentru raspunsul prompt.

                        Comment


                        • un geam parbriz doar 130 lei? de cind sunt preturile?

                          Comment


                          • Cat mai este o planetara baieti?
                            Am strambat-o azi din prostie
                            sigpic
                            !

                            Comment


                            • Ce cod are(au) oringurile de la termoflotul de la loganul dci euro3, 65cp si cam cat costa? am auzit ca ar fi 2 garnituri. Multumesc frumos

                              Comment


                              • caut conducte aer conditionat logan 1.5dci an fabricatie 2006 sau rog coduri va rog

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google