Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stie cineva cat costa senzorul de viteza??

    Comment


    • Rog si eu pe cineva care are codurile Dacia pentru jantele "NOXIANE" de pe Stepway si "EMPREINTE" de pe Lodgy sa mi le dea si mie.

      Comment


      • Stie cineva semnificatia codurilor inscrise pe eticheta ovala de pe stalpul din dreapta al masinii?

        Comment


        • ma poate ajuta cineva cu un cod OEM de volanta pentru Dacia SuperNova ?

          multumesc

          Comment


          • Salutare
            Ma puteti ajuta cu un cod pt difuzor bara spate ph1 , original?
            Cumpar volan de Duster

            Comment


            • are cineva idee care este codul pentru repartitor frina la un logan mcv din 2006.Am inteles ca sint 3-4 coduri,si nu stiu care e valabil la masina mea

              Comment


              • Am un logan cumparat sh care are farul drept mai galben decat stangul si are si clema in care se agata "sarma" aia care tine becul rupta. Am gasit pe un site far aftermarket (Autospeed, fabricat in Polonia cica). Aveti idee ce calitate au? Costa 107 lei, fata de unul OE, care costa in jur de 230 lei.
                Logan Prestige - 2008 - 1.5 dCi 85 CP

                Comment


                • in afara faptului ca bate in craci cand o sa incerci sa-l reglezi o sa constati ca si reglajul e inutil , recomand un far original , chiar si second . Cel second va semana mai vine cu perechea de pe masina care deja e matuit
                  Pain brings out the truth in us all...
                  ...how much truth can you stand?

                  Comment


                  • am eu dacavrei un far dreapta facut de elba, dar are o clema de prindere rupta

                    Comment


                    • Nu vreau momentan, mersi. Mai stau cu el o vreme si cand am bani cumpar 2 noi originale si le vand pe astea pe care le am pe masina.
                      Logan Prestige - 2008 - 1.5 dCi 85 CP

                      Comment


                      • In general firma Renault vinde acelasi produs pe mai multe coduri. Repartitor[compensator] frana este acalasi pe Logan berlina si MCV.Pe piata vei gasi originalul[OE] cat si producator[After Market].Recomand originalul pentru siguranta[nu te joci cu frana].

                        Comment


                        • Salutare

                          ma ajuta si pe mine cineva cu niste coduri ptr.turbina de la un dci 65 cai euro3,am inteles ca sunt mai multi producatori si se mai potrivesc si de la alte masini cu aceeasi motorizare respectiv Clio.Va multumesc

                          Comment


                          • Cu un cod ptr. filtru' de habitaclu (polen) de clio III, ma poate ajuta cineva?
                            Mersi.

                            Comment


                            • Buna seara! Stimati forumisti, am o mare rugaminte la voi!
                              Va rog sa-mi dati si mie codul de piesa de la ETRIERII MARI DE VAN!!
                              Dau o bere pentru raspuns ;)
                              Multumesc anticipat!

                              Comment


                              • Nu ma poate ajuta nimeni cu problema de mai sus?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google