Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Benzina 95 - 4,94 la Petrom Sos. Alexandriei Bucuresti

    Comment


    • Uraa. Avem un castigator.

      Comment


      • In week-end-ul care tocmai a trecut, la Lukoil Petrosani benzinele Euroluk 95 si Ecto Sport 98 la acelasi pret, 4,99 lei/ litru.
        M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

        Comment


        • Rompetrol Virtuții, efix 95 5,12 lei/l, Rompetrol Bragadiru 5,05 lei/l, Rompetrol Alexandria 5,00 lei/l
          Petrom Alexandria 4,90 lei/l.

          Comment


          • Mol Sos Berceni, benzina 95 - 5.20 lei/litrul

            Comment


            • Azi Lukoil Timisoara benzina 98=95 4,97 lei/litru

              Comment


              • Lukoil Petroșani, week-end-ul ăsta Euroluk 95 = Ecto Sport 98 = 4.95 lei/ litru.
                M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                Comment


                • Efix 95, 4,95 lei/l Rompetrol Alexandria, 5,12 lei/l Rompetrol Brașov spre Sibiu,
                  Benzina 95, 4,81 lei/l, Petrom Alexandria
                  De la 1 ianuarie, Rompetrol trece la E10, cu conținut minim 8% etanol. Oare nu se va mai produce E5?

                  Comment


                  • Lukoil Petroșani, Ecto Sport 98 = Euroluk 95 = 4,91 lei/l.
                    M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                    Comment


                    • Originally posted by Cherubino View Post
                      Lukoil Petroșani, Ecto Sport 98 = Euroluk 95 = 4,91 lei/l.
                      A scăzut la 4,86 lei/l în week-end-ul ăsta, dar se pare că e ultimul week-end cu scăderi de prețuri la pompă. De marți încolo intră în vigoare noua valoare a accizei la benzină.
                      M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                      Comment


                      • 5,44 motorina la Rompetrol, astazi; pe 25 era 5,49.(tocmai m-am uitat pe ultimele bonuri)
                        Tot astazi, benzina la aceiasi statie, 5,14.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • Am pus in fiat azi cu 5.09 lukoil de 98
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Lukoil 98 = 4,88 la Timisoara

                            Comment


                            • Petrom Campulung benzina 95-4.77lei , 99- 5.25lei , motorina 5.17lei.

                              Comment


                              • Petrom 95 benzina 4.99 Izvor Bucuresti
                                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google