B 65 CLK => Logan Mcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Pe 1 mai..pe la padure... Tentative de drift....
    Last edited by FANE_CLK; 4 May 2009, 22:03. Reason: Nu mergea sa se vada pe forum direct de pe youtube
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • #62
      Azi dimineata am gasit asa ceva in parcare :
      SP_A0643.jpgSP_A0642.jpgSP_A0645.jpg

      Cine poate sa fie atat de prost sa ma loveasca in halul asta?
      sigpic
      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

      Comment


      • #63
        pacat..asta e Bucurestiul ! si eu am patimit cam acelasi lucru sapt trecuta ! las...se repara. Sper sa ai casco
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • #64
          am fost la constatari...urmeaza acum in service... Oare cat mi-o tine pentru un far si o aripa ??

          Originally posted by Thejock3r View Post
          pacat..asta e Bucurestiul ! si eu am patimit cam acelasi lucru sapt trecuta ! las...se repara. Sper sa ai casco
          aaa..daa..atunci cand s-a colacit mcv-u de stalp.. )
          Last edited by FANE_CLK; 6 May 2009, 16:52. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic
          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

          Comment


          • #65
            mai mult de 2 zile nu ti-o tin ! ai noroc ca-s si service-urile cam in pana de clienti ! A mea am bagat-o azi..poimaine..MAXIM o am !
            Sa auzim de bine
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • #66
              pfff...nasoala treaba...lasa k se repara
              frumoasa masina dar am si eu cateva habe...capacele erau mai frumoase in culoarea lor...sticker-ele alea de pe spate nu dau chiar asa bine...
              pune folia pe geamuri.....proiectoarele is ieftine...doar ai vazut la mine...o toba frumoasa ca sa sune foarte bine iti dau eu un nr de tel la care sa iti comanzibafta
              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

              Comment


              • #67
                Ms pt informatiii,deocamdata ma ocup de maruntisuri ca este cam criza... Sunt si cu bacu' si...
                Am scos benzile de leduri de pe usi... ca ma duc cu ea la casco... si.. sa nu zica ceva....
                Vreau sa le montez in alta parte... cu intrerupator.. Dati-mi cateva idei..
                Ms. anticipat.
                sigpic
                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                Comment


                • #68
                  in interior...arata calumea...monteazale si ai sa vezi...eu raspund !
                  ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

                  Comment


                  • #69
                    Curatica si pregatita pentru balul de absolvire
                    SP_A0649.jpgSP_A0651.jpg
                    sigpic
                    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                    Comment


                    • #70
                      Am montat ledurile... Nu sunt foarte clare pozele..... Dar e o idee.. Ce spuneti ??
                      SP_A0657.jpgSP_A0658.jpgSP_A0659.jpg
                      sigpic
                      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                      Comment


                      • #71
                        frumos, cu gust, imi place...felicitari
                        I'm gonna make you an offer you can't refuse !

                        Comment


                        • #72
                          ce pret au benzile cu leduri ? as avea si eu nevoie de asa ceva . sa pun in portbagaj .
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Eu le-am luat cu 20 ron bucata de pe un site.

                            Se apropie revizia de 30.000 km .. m-am interesat.. ma costa vreo 700 Ron .. cu toate piesele lor.. ulei,filtru de ulei,filtru de benzina,bujii,placute de frana si ceo mai fi ..
                            Se merita?? Sau cumpar eu piesele ???
                            Last edited by FANE_CLK; 16 May 2009, 19:22. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic
                            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                            Comment


                            • #74
                              Salut, sa o stapanesti sanatos si fara evenimente urate ca pana acum, in legatura cu revizia de 30 000 eu am cumparat piesele ( placute , ulei filtru ulei, bujii, etc.) si m-am dus la un service mai mic si am iesit mai ieftin ca la dacia, dar daca masina mai e in garantie mai bine te duci la ei. Imi placea mai mult cu ledurile pe usa,dar fiecare cu gusurile lui. Spor in continuare la tunarit.

                              Comment


                              • #75
                                Am dat jos ledurile...ca era intr-un fel sau altul modificata instalatia masina.. si puteau face gura aia de la Casco...
                                sigpic
                                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google