B 65 CLK => Logan Mcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumos loganu....am avut si eu un mcv 1.6 mpi....bafta

    Comment


    • Frumos lucrat .. felicitari baietilor de la Custom Garage

      Comment


      • arata bine bara ca si forma, si binenteles cum ziceai majoritatea celor de mai sus , nu cade bine dreptunghiul ala la evacuare, ar trebui rotunjit, in rest ce sa zic, avem spatele de aceeasi culoare )

        Comment


        • arata misto tare ! dar parca ii lipseste ceva .. . o sa incerc maine un vt fara barele de sus si un fel de eleron de luneta, sau ma rog ceva in genul .. .
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • m-am uitat pe net la niste tipsuri.. si as dori sa il schimb... vreau ceva dreptunghiular ... si mai colturos..
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • Arata bine rau masina ... chiar imi place cum arata, dar cum zic si ceilalti ... fa ceva cu tipsul ala, pune unul oval sau dreptunghiular!!
              sigpic

              Comment


              • M-am uitat aseara putin sa vad cam ce se gaseste pe net si am gasit cateva modele dragute... mie imi plac
                Attached Files

                Comment


                • Cauta leonurile cupra cu evacuare pe mijloc sa vezi cum arata apoi iti faci o ideea despre ce sa.cauti

                  Comment


                  • Felicitari Fane pentru bara, arata superb clk-ul acum!

                    Comment


                    • uite aici ce vroiam sa zic
                      Attached Files

                      Comment


                      • Am vazut si eu modelul asta aseara doar ca azi cand am postat pozele nu l-am mai gasit. Eu cred ca ar da cel mai bine doar ca sa fie neaparat, dar neaparat ca la seatul ala...

                        Comment


                        • felicitari, inca putin finisata si aia e !
                          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                          Comment


                          • Mersi baieti , mersi si pt idei si sfaturi , insa nu mai vreau sa modific iara bara cu fribra , va trebui sa caut un tips care sa vina perfect acolo..
                            Cred ca iarna asta o voi trece in stadiul asta. Nu ma mai grabesc ....
                            sigpic
                            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                            Comment


                            • fane dupa ce termini cu tipsul..tre sa te gandesti la niste jante care sa vina la nivelul spoilerului (ca si latime) sau sa iasa macar 1 cm in afara lui ca sa dea bine ...ale tale de vara nu cred ca ies suficient..parerea mea..sa o porti mandru bravoo..
                              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                              Comment


                              • Mersi frumos nairod , sa vedem ce va fi la primavara
                                sigpic
                                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google