B 65 CLK => Logan Mcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FANE_CLK View Post
    Cam asta este bara , mai e de lucru inainte de vopsire

    [ATTACH]342906[/ATTACH][ATTACH]342907[/ATTACH][ATTACH]342908[/ATTACH][ATTACH]342909[/ATTACH]
    [ATTACH]342910[/ATTACH][ATTACH]342911[/ATTACH]
    Incepusei bine prin a face bara clean dar sincer ma asteptam la ceva mai bun privind rezultat final.Poate vopsita o sa arate mai a bara de masina.
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • sa mor..fane .....tu vrei sa ma intreci...oricum felicitari....incet incet .......o sa ne cunoasca multi in tara........ai sa vezi ....eu sunt in lucru inca.....
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • alex_miu , sper ca vopsita sa dea mult mai bine
        mersi mult sebita
        sigpic
        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

        Comment


        • Niste poze si de la mine . Frumoasa masina Fane, imi pare bine ca am stat de vorba. Astept sa vad bara spate terminata si dupaia sa faci ceva si la bara fata
          Attached Files
          Y!M: alexut.style

          Comment


          • asemenea ZUZ , sa ne mai vedem si cu alte ocazii , Mersi de poze.
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • @FANE_CLK facuta cu gust masina
              imi plac jantele ,low farurile spor incontinuare
              Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
              http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

              Comment


              • Mersi adelin , deomcadata e pregatita de iarna...inalta si cu tablele..
                sigpic
                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                Comment


                • te-am vazut ieri pe Stefan Cel Mare, eram in solenza lui Andrei(B 68 BMD). mergeai foarte calm si prudent :P. bafta in continuare cu masina ;)

                  Comment


                  • da , am trecut ieri pe acolo , asa conduc de fel , sa fie
                    sigpic
                    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                    Comment


                    • pai daca la 21 de ani conduci asa, la 50-60 cum o sa mai conduci?! o sa ai frigiderul plin de schnitzele Spor la modificari!

                      Comment


                      • A conduce foarte calm si prudent nu inseamna sa conduci pe banda 1 cu 40 la ora ,
                        Cred ca s-a referit prudent , la modul ca nu ma avant in circulatie...
                        Mersi frumos
                        sigpic
                        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                        Comment


                        • Salut imi pace loganul tau mai ales bara spate spor la modificari in continuare

                          Comment


                          • Originally posted by B997NDL View Post
                            pai daca la 21 de ani conduci asa, la 50-60 cum o sa mai conduci?! o sa ai frigiderul plin de schnitzele Spor la modificari!
                            adevaru` ca tu esti obisnuit sa mergi blana........... in nfs .. sau tu cand o sa iei permisu o sa fi vrun stig mioritic?

                            Comment


                            • @logane - sa umplut forumul asta de "reisari"
                              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                              Comment


                              • Originally posted by Loganu View Post
                                adevaru` ca tu esti obisnuit sa mergi blana........... in nfs .. sau tu cand o sa iei permisu o sa fi vrun stig mioritic?
                                stai linistit si plimba-te la tine in sat. nu te baga cu baietii mari in vorba. vezi ca n-ai tu ani cati are permisul meu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google