Campionat Fifa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Campionat Fifa

    salutare, sunt curios daca mai e cineva care joaca fifa si in special fifa 2008. daca suntem destui propun sa facem un fel de minicampionat al loganistilor, online ...direct ip merge foarte bine, daca nu jucam amicale.
    sigpic

  • #2
    ma bag si eu..dar 2-3 zile sa imi intru din nou in mana

    Comment


    • #3
      ce promt ai fost
      hai ca daca ne adunam cativa o punem de un mic campionat. Eventual facem si un pui de regulament. Loganule tu de unde ai net? poti sa dai host?
      Last edited by yrman; 10 August 2009, 14:12.
      sigpic

      Comment


      • #4
        Si eu dar tot asa 2,3 zile sa iau 2008 si sa ma mai pregatesc putin

        Comment


        • #5
          Inainte jucam acuma m-am saturat am si vandut manetele ca de pe tastatura nu imi placea bafta la joc!

          Comment


          • #6
            pai daca e sa fie ceva frumos ne auzim pe mess si facem o conferinta ca e cel mai usor

            Comment


            • #7
              pai oricum o sa vorbim pe messenger ca sa jucam. Ideea era sa ii descoperim pe cei pasionati. Sa vedem cine se baga dupa care facem schimd de aidiuri si ii dam bice
              Radule pacat ca ai dati joystick-ul. Multiplayer oricum are mult mai mult farmec decat singleplayer. In primul rand ca dupa meci se poate face caterinca sau se pot face provocari. Asa singur joci cu calculatorul pana iti vine acru.

              pana acum avem asa:

              1.yo
              2.loganu
              3.ForZza
              4.radu2008 da nu are joystick-ul..... da presimt eu ca face rost
              5....

              asteptam noi fotbaliatori
              Last edited by yrman; 10 August 2009, 21:39. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic

              Comment


              • #8
                am putea face un campionat cand o sa fim destui cu etape odata la 3 zile sau cum stabilim noi ceva in genul ligii 1 sau cu grume gen UCL???? Cred ca ar fi mai interesant cu etape sa vedem un clasament frumos . Asteptam propuneri din partea celor interesati

                Comment


                • #9
                  da da ...suna bine..incepem de sambata ?
                  reflex_lgn id ...facem toti o conferinta pe mess ca e cel mai bine ..

                  Comment


                  • #10
                    si eu si eu .... asteptam de mult timp sa propuna cineva asa ceva

                    LE:cum se procedeaza ? las id`u de mess aici ? cine vreau eu pot si in seara asta dupa ora 20:00 sa jucam un amical
                    Last edited by Rudy; 11 August 2009, 17:00.
                    Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                    Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                    Comment


                    • #11
                      Daca e vb si de fifa 09 ma bag si eu :d
                      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        e vorba de fifa 2008.cred.Chiar ar fii misto sa facem un mini campionat intre loganisti , rudy87mn este id`u meu , daca imi dati add rog sa scrieti acolo LoganClub.
                        Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                        Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                        Comment


                        • #13
                          rog un moderator daca este sa schimbe numele in " campionat fifa 2008 "
                          Yrman intra te rog pe mess sa vorbim mai multe detalii si sa le comunicam la baieti
                          PS : Castigatorul are o lada de bere cand vine la mare )

                          Comment


                          • #14
                            Deci sa inteleg ca tinem campionat ? .Rog sa ma treceti deja pe lista
                            Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                            Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                            Comment


                            • #15
                              Pai incepem campionatul cand o sa ne stragem cativa nu?? ca in 4 nu prea merge:P .... aaa si apropo propun ca deja sa ne alegem echipele :P eu imi aleg Manchester United si fiecare cum se inscrie isi alege si o echipa din cele disponibile
                              Last edited by ForZza; 12 August 2009, 11:59.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google