Intalnirea Internationala Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnirea Internationala Dacia

    Va avea loc intre 20-22 Iunie in Germania, in Alesheim.

    Informatii luate de pe: www "fetscher car" punct "de" si
    www "dacia" minus "club" punct "eu"

    Atasat si flyerul intalnirii.

    PS: Este a treia de acest gen!!
    Attached Files
    Last edited by VENOX; 19 March 2008, 03:21.

  • #2
    Si? Ai de gand sa mergi? ;-)

    Comment


    • #3
      Am vb azi cu unul din membrii clubului dacia din germania la telefon, un tip foarte de treaba de altfel si m-a informat ca deja si-au anuntat prezenta participanti din olanda si elvetia. Sincer sa fiu ma cam bate gandul. Trebuie sa fac niste calcule cu privire la benzina si mai ales timp.

      Comment


      • #4
        Pe mine ma cam bate gandu , dar la mine e cam problema cu concediu
        Bart: I am through with working. Working is for chumps.
        Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

        Comment


        • #5
          Da Rudy, aceeasi necunoscuta si la mine

          Comment


          • #6
            La mine e complicat ca in perioada aia e ce-l mai mult de lucru si sanse mici de concediu,mie chiar mi-ar placea mai ales ca in germania si asa imi mai exersez si eu limba :P
            Bart: I am through with working. Working is for chumps.
            Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

            Comment


            • #7
              Hm...interesant, sa vedem cum o sa stam cu concediul si cu banii pana atunci.
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • #8
                Adminul e timisorean stabilit dincolo...aveau link inainte catre forumul nostru,acu vad ca au scos...in fine...
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • #9
                  Stati voi la casele voastre cu salarile in buzunar
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Boris, unii oricum vrem concediu in europa anul asta, asa ca de ce sa nu impuscam doi iepuri dintr-un foc?
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • #11
                      Foarte adevarat csebalyn, la asta ma gandesc si eu

                      Comment


                      • #12
                        Ideea e buna,m-ar bate gandul sa merg si eu,dar as vrea sa stiu la cat se ajung costurile la combustibil pana acolo.
                        cati km sunt din romania pana acolo?

                        Comment


                        • #13
                          1300-1500? Ma rog, in jur de...de la c-ta or fi 2300...
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • #14
                            ( eu am sesiune atunci.. draci!!! Ar fi ceva o intalnire din asta
                            Don't touch! Never ever steal
                            Unless you're in for the kill

                            Comment


                            • #15
                              Intrati pe ve ve ve punct viamichelin punct com si acolo va calculeaza kilometri de unde vreti voi, cat va costa benzina, toate taxele de autostrada etc etc
                              si va da si toate indicatiile de drum. o sa vedeti ca nu e asa scump, dar e bine sa ai o marja de eroare.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google