Iesiri, excursii L.C. Bacau

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma, da' voi nu veniti la Slanic Moldova s-o mai trantim odata??? Kelule, poate vin dupa tine sa te jignesc cu vreo 16 mici si 108 beri.
    Hai scularea ca va calca Galatiu si Braila pe bombeuri.
    Si ma, vedeti ca noi (eu si Bogdan1984 deocamdata) gandim o escapada in Bacau sambata 02.10.2010, sa vedem un film 3D. Daca nu va vad PE TOTI ati pus-o. O sa ma mut in Bacau! Asa ca vedeti cum faceti ...

    Comment


    • Merg maine in Tg Ocna ,eu cred ca gasiti sigur cazare in Slanic M . Nu va recomand Casa Creanga au preturi mari si la mancare si nici Soimu din Comanesti ca e la marginea drumului si nu prea aveti loc de desfasurare . Sunt multe pensiuni noi deschise la intrare in slanic si e foarte frumos acolo si puteti face gratare si de cap ca e statiune nu orasel de tranzit.

      Comment


      • casa creanga au si sat de vacanta cu potol de acasa inafara de pensiune. la pensiune preturile sunt destul de mari
        Ratacit in spatiu...

        Comment


        • Casa Creanga are vreo legatura (alta decat numele) cu marele scriitor?

          Comment


          • salutare bacau!

            gl_mmm escapada s-a decalat cu o zi, adica duminica 03.10 vom fi in bacau la 3D, de preferat Resident evil: afterlife. cu cat vom fi mai multi, cu atat mai bine
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by gl_mmm View Post
              Casa Creanga are vreo legatura (alta decat numele) cu marele scriitor?
              absolut nici una
              Ratacit in spatiu...

              Comment


              • Deci s-a stabilit, duminica vom merge la film la Bacau! Pregatiti-va bacauani de musafiri!
                Glumesc ma!
                Dar poate ne vedem la un suc macar.

                Comment


                • cu cazarea s-a rezolvat. avem in slanic.
                  sigpic

                  Comment


                  • Cine ma? Tu si mai cine de la voi? Ca nu m-am prins!
                    Si unde anume in Slanic? Cat de departe de noi?
                    Ma, io cred ca voi va tineti de prostii si vreti sa ne luati pe neve!

                    Comment


                    • chiar ca nu te-ai prins. eu ii raspundeam lui brutus ca am rezolvat cu cazarea pt voi. deci nu mai are rost sa vorbim de casa creanga sau alte cazari. stai linistit ca nu mai vine nimeni...
                      sigpic

                      Comment


                      • Duminica viitoare plecam la Piatra Neamt cu familiile.Stabilim saptamana viitoare ce vom vizita.Primul 'obiectiv turistic' e cafenea lui Mararu.

                        Comment


                        • eu zic ca mai bine sa fie ultimul obiectiv turistic . va mai incalziti la o cafea "scumpa".
                          Poate ninge si mergeti cu telegondola , pe partie.
                          Pacat ca nu sunt in oras, ca mi-ar fi placut sa va vad.

                          Comment


                          • Originally posted by KELBURTOS View Post
                            Primul 'obiectiv turistic' e cafenea lui Mararu.

                            ai pofta de sporturi extreme....
                            sigpic

                            Comment


                            • eu sunt la onesti, de joi pana duminica
                              BC-69-PAD,,,va saluta
                              sigpic

                              Comment


                              • Duminica dimineata vii in Bacau,altfel....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google