Iesiri, excursii L.C. Bacau

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    daca ar fi foamete, nu ar fi problema. ti se pare tie ca eu mananc mult. astept cu nerabdare gratarul de pe 1 mai, alaturi de colegii din galati, poate atunci ma satur si eu.

    PS- ma duc sa mananc!! sa nu te aud ca mananc mult, ca asta este masa de seara. dupa ce mananc sarmalele astea (astea de acum sunt de la soacra), nu mai mananc nimic in seara asta. nu mai mananc nimic dupa ora 19.00 ca sa nu ma ingras. ti-am zis ca totul este calculat la mine.
    sigpic

    Comment


    • #47
      Cataaaa mancareeee ...ati facut repetitia pentru 1 mai...asa vad...da' organizatorul vostru nu s-a sinchisit sa vi se alature?Tine post?

      PS...i-am vazut masina..da nu l-am vazut in poze.
      sigpic

      Comment


      • #48
        iata dovada ca a fost acolo. a dat chiar si interviuri. a venit o echipa de la realitatea tv si i-a luat interviu lui stefan ca el este purtatorul nostru de cuvant si lui ii place sa apara la tv. nu l-am pozat pt ca eu eram responsabilul cu gratarul si mancatul. am facut niste poze la foc automat, ca nu prea vedeam bine de foame. sa nu se inteleaga ca mananc mult. mananc normal!!!!!!

        DSC06950.jpg
        sigpic

        Comment


        • #49
          Vedeti ca ceilalti din poza sunt sotia si copilul meu.Deci...fara comentarii.

          Comment


          • #50
            Da...sefu-i sef si-n jaca de chiele
            sigpic

            Comment


            • #51
              are alura de sef... cu mainile in buzunar, ochelari de soare, vegheaza la tot ce misca in jur si noteaza in caietul de abateri.
              sigpic

              Comment


              • #52
                Lasa Dane,zilele lui sunt numarate.Mai incepem o 'cearta'?

                Comment


                • #53
                  una pe an este destul. acum este vremea gratarelor si excursiilor. am stat destul in casa toata iarna asta. nu mai vreau sa mai pierd mult timp pe forum si mai mult la intalniri reale.
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by KELBURTOS View Post
                    Lasa Dane,zilele lui sunt numarate.Mai incepem o 'cearta'?
                    Am impresia ca iti place culoarea rosie

                    Comment


                    • #55
                      mai, cum ne-a simtil el, stefan!!! cum i-am zis numele, hop si el. cred ca are informatori. sau are un soft care il atentioneaza la cuvinte cheie, cum e la americani bin laden.
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Normal ca stiu, sunt la curent cu tot ce misca aici. Credeti ca va faceti de cap?
                        Dan, nu ne spui si noua meniul tau pe o zi, asa de curiozitate?

                        Comment


                        • #57
                          Lasand gluma la o parte[tipica mie] deschidem sezonul gratarelor.Propun ca macar o data pe luna sa ne intalnim la un gratar.nu conteaza cu cine veniti[eu l-am luat azi pe tatal meu] important e sa ne simtim bine.Deci..deschidem sezonul gratarelor pentru ca ne cunoastem destul de bine si ne simtim bine impreuna.Cu cat suntem mai multi cu atat e mai bine.

                          Comment


                          • #58
                            Sa ne cunoastem mai bine? Nu vezi ca ne cunoastem asa bine ca ne-am saturat unul de altul si ne certam pe functii?
                            Acum serios vorbind, ar fi buna ideea unui gratar odata pe luna.
                            Last edited by nsa; 4 April 2010, 19:58.

                            Comment


                            • #59
                              voi certati-va pe functii, ca eu imi vad de mancarea mea. data viitoare sa aduceti mancare pt toti, ce se vedea azi pe masa era numai portia mea. adica era a tuturor, dar aia era cantitatea de mancare optima pt a ma satura eu.
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Acum sincer[dupa vreo 2 kile de vin] vorbesc si eu serios,cele mai bune prietenii se leaga la gratar nu in parcare la stadion sau la Bulevard.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google