Logan Club Bacau Implineste 2 Ani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nici nu vreau sa ma gandesc la cate fire albe ti-a scos pana la galati.
    sigpic

    Comment


    • In sfarsit tin si eu sa multumesc galatenilor pentru prezenta la aniversarea noastra,chiar daca,si eu sunt constient,am fost cam antipatic.Daca beam vreun litru de vin in plus,eram alt om.Doresc sa multumesc si celor din tara care ne-au urat si sa-i rog sa ma ierte daca cate o data am sa fiu ironic cu eu.Asta-s eu cand beau sunt simpatic pentru unii si enervant pentru altii si foarte antipatic cand sunt stresat si fara alcool suficient in sange.

      In ultima parte postul asta suna ca un mesaj emo.Promit sa nu ma tai cu lama.Voi chiar crede-ti ca pot sta prea mult serios?
      Last edited by KELBURTOS; 10 May 2010, 18:20. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Deci pasagerii de la spate au fost foarte suparati de conditiile din masina...eu nu ca am baut sec...Mircea a baut srit...mult sprit sec...
        Intreabre de baraj...cine stie unde e Mircea?
        A doua intrebare...unde e punga de napolitane pe care a cumparat-o George?
        sigpic

        Comment


        • Iar l-ati pierdut pe Mircea?
          Sub roata de rezerva ati cautat?
          Last edited by nsa; 10 May 2010, 21:20.

          Comment


          • Nu stiu nu ma intereseaza de unde si pana unde puneti bani si imi faceti rost de punga de napolitane cine a mancat-o, a furat-o sa imi aduca alta ca eu nu am bani sa arunc pe geam cu ei)

            Comment


            • ...misterul e mare...cine putea sa o manance...
              propun sa il punem detectiv pe dan...e si fotograf oficial si poate surprinde instantanee cu vinovatul.
              Ratacit in spatiu...

              Comment


              • Momentan nu angajati pe nimeni...intra Mircea si spune tot
                sigpic

                Comment


                • a fost pedepsit mircea???? nu mai are voie afara si la televizor doua zile???
                  sigpic

                  Comment


                  • Bine ca nu are dunga rosie, a fost cat de cat cuminte pana la Galati

                    Comment


                    • Sunt aici, ma caiesc!
                      Si ... vand napolitane!

                      Comment


                      • stefane, a avut dunga rosie de la sotie. asta e mult mai grav.

                        mircea, ti-a expirat banul de la sotie??
                        sigpic

                        Comment


                        • Se pare ca e de negasit Mircea, ceva nu e in regula
                          Valeriu, noutati?

                          Comment


                          • cred ca mircea este ocupat cu actele de divort, cu partajul.....
                            sigpic

                            Comment


                            • Un filmulet mai 'cuminte' cu Mircea in rolul principal in puteti vedea aici http://www.youtube.com/watch?v=DArfmSkspnw

                              Comment


                              • L-am vazut fulgerator pe messenger azi, dar poate mi s-a parut?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google