Logan Club Bacau Implineste 2 Ani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    buuuunnnn!!!
    sigpic

    Comment


    • #92
      Ma, ziceti si noua, asa in cateva cuvinte, ce facem la voi. Gratar cu sprit, sau numa gratar, sau numa sprit? Sau punem de-o bataie? Ca ma-ntreaba lumea ce o sa facem acolo.

      Comment


      • #93
        La prima ora,program de ceai[fara tei].Mai la amiaza halim cu vreo 3 cadane pe langa mese[pe fundal canta guta].Pe seara banalul 'multumim' ca ne-ati onorat cu prezenta si va rugam plecati acasa pe motiv ca sunte-ti beti.
        Last edited by KELBURTOS; 7 May 2010, 19:37.

        Comment


        • #94
          am auzit ca face cinste valeriu cu peste la gratar.... peste prins de el. vermisorii pt momeala sunt din partea casei... am cativa vermi... intestinali
          sigpic

          Comment


          • #95
            Hai sa numai glumim,poate chiar ne cred neseriosi.
            Last edited by KELBURTOS; 7 May 2010, 20:21.

            Comment


            • #96
              Ma, da' nu punem si noi de-un meci de fotbal: LC Bacau vs. LC Galati. Macar o miutza ceva ...

              Comment


              • #97
                Se rezolva,eu sunt arbitru sau portar.

                Comment


                • #98
                  Punem si de un fotbal, il punem pe Sorin in poarta si vedem cine il nimereste
                  Mircea, va asteptam duminica. Noi cei din Bacau unde si cand ne intalnim sa plecam incolo? Pe la un 9 la stadion?

                  Comment


                  • #99
                    Daca te trezesti la ora aia,ma gasesti acolo.

                    Comment


                    • Ne cautam prin padure unul pe altul. Hai sa ne intalnim undeva si mergem odata. Tot la 9 la stadion e bine. Ocupam locul si o parte pregatesc ce e nevoie pe acolo si cineva asteapta Galatiul in oras.

                      Comment


                      • Cand am zis 'acolo' m-am referit la stadion nu la padure.

                        Comment


                        • Pai daca nu explici? Uite asa cresc numarul de posturi

                          Comment


                          • eu sunt de acord
                            sigpic

                            Comment


                            • Trebuie sa fii de acord.Daca nu,iar te trimit la Buhusiland sa-ti faci club.

                              Comment


                              • La multi ani LC BACAU la implinirea de 2 Ani din parte mea si din partea LC DEVA , Sorine , sa trimiti si tu la Hunedoara sau Deva un gretar macar virtul daca noi nu suntem cu voi
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google