Intalniri Fulger Si Nocturne Logan Club Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalniri Fulger Si Nocturne Logan Club Botosani

    Deschid acest Thread in care putem sa discutam despre intalnirile fulger si nocturne pentru cei care nu au somn.
    Pana acum s-a organizat o singura intalnire fulger, respectiv miercuri 22 iunie, orele 22.00 la propunerea lui Loosh, intalnire care a avut un real succes, de aceea trebuie sa continuam aceste intalniri.

    Eu propun ca intalnirile fulger sa se faca miercurea la orele 21.00 in parcarea din parc/din spate la Tribunal/din spate la Nova Apaserv (depinde ce puncte de reper va luati), iar berica se va servi la terasa parc.
    Va asteptam !
    Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

  • #2
    Se pare ca loganistii botosaneni au regasit acea sclipire de la intalnirile mai vechi, si asta ma bucura. Pot sa spun ca daca aveam un semn de identificare la noi(fanion, tricou, stegulet), eram mai multi la acea masa.
    Daca o programam, numai este o intalnire fulger, ci una nocturna, cu acelasi statut ca cea de duminica.
    Dupa ce am tras cu ochiul la celelalte cluburi, cred ca pot defini ca intalnire fulger pe aceea declansata spontan de unul din membrii clubului (are o problema, o intrebare, sau doar vrea sa se intalneasca cu baietii), cu una-doua zile inainte de eveniment, initiatorul propunand data, ora si locatia.
    Last edited by loosh; 24 June 2011, 17:55. Reason: ce spuneti?
    Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
    sigpic

    Comment


    • #3
      Atunci vom merge cu intalnirile la propunerea unuia din membri, in orice zi din saptamana se doreste, fara o planificare prealabila decat cu maxim 1-2 zile inainte. Oricine poate veni cu o propunere de intalnire sau iesire la o terasa pentru a discuta diferite probleme curente.
      Eu astept cu nerabdare urmatoarea intalnire "fulger".
      PS. La urmatoarea intalnire vom pune steguletele pe masina !!! - OBLIGATORIU pentru cei care le detin.
      Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

      Comment


      • #4
        [/QUOTE] Eu propun ca intalnirile fulger sa se faca miercurea la orele 21.00 in parcarea din parc/din spate la Tribunal/din spate la Nova Apaserv (depinde ce puncte de reper va luati), iar berica se va servi la terasa parc.
        Va asteptam ! [/QUOTE]

        Deci, avem intalnire nocturna miercuri, 29 iunie ora 21.00, locatia de mai sus?
        Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
        sigpic

        Comment


        • #5
          loosh, daca sunt toti de acord, cred ca da, de data asta vin cu masina, faceti loc!
          sebyup, sefu, putem pune si stegulete de la alte locatii; de exemplu eu am de la steel-iasi un stegulet, facut cadou. se aproba?
          My Ride - Prestige 1.6 16v

          Comment


          • #6
            Eu propun ca întâlnirea de mâine seara, date fiind condițiile meteo, sa se tina la un local și nu pe terasa de la cofetaria parc. Este un local drăguț larga My Market pe Primaverii si cu parcare fara plata dupa ora 18.

            Tura asta propun eu. Tura viitoare propune altul

            Comment


            • #7
              Subscriu la propunerea ta. Restaurant Adriana, orele 21, primaverii
              Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

              Comment


              • #8
                HAi care se anunta pentru maine seara? LA RESTAURANT ADRIANA, ORA 21,00?
                1. BT 98 APO
                2. ....
                My Ride - Prestige 1.6 16v

                Comment


                • #9
                  Brrr, ce frig e Dom'le!

                  Intalnire nocturna Logan Club Botosani:


                  LA RESTAURANT ADRIANA, ORA 21,00
                  1. BT 98 APO
                  2.BT 03 WUB

                  P.S. Nu Uitati fanionul.

                  C&S: Cand e langa tine, vii cu masina! Ori vrei sa te lauzi cu steguletul, ori lasi masina acolo si tragi o berica...ca sa ne faci in ciuda.
                  Last edited by loosh; 29 June 2011, 08:02.
                  Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    1. BT.03.XWW
                    2. BT.98.APO
                    3. BT.03.WUB
                    4. BT.03.ZNH
                    Mai incercam dupa amiaza cu telefoane la cei care nu sunt activi pe forum...
                    Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                    Comment


                    • #11
                      Cei care am fost pe lista ne-am intalnit aseara la cea de-a doua intalnire "fulger" la R. Adriana din Primaverii. Cateva instantanee de aseara:
                      Attached Files
                      Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                      Comment


                      • #12
                        Ceva, ceva in seara asta ? La parcarea din spatele tribunalului la ora 21. Mergem la restaurant Bulevard...

                        1. C&S
                        2. ????????
                        My Ride - Prestige 1.6 16v

                        Comment


                        • #13
                          1. C&S
                          2. ionel
                          3. ????????

                          Comment


                          • #14
                            Nu s-a mai tinut intalnirea... maine la aceeasi ora in acelasi loc...

                            1. C&S
                            2. ionel
                            3. ????????
                            Last edited by C&S; 6 July 2011, 22:19. Reason: Automerged Doublepost
                            My Ride - Prestige 1.6 16v

                            Comment


                            • #15
                              1. C&S
                              2. ionel
                              3. Sebyup (posibil?)

                              1. C&S
                              2. ionel
                              3. Sebyup
                              4. Marius Taxi (posibil?)
                              5. Daniel

                              Ne vedem la orele 21 in parcarea din parc si stabilim terasa.
                              Last edited by sebyup; 7 July 2011, 19:29. Reason: Automerged Doublepost
                              Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google