Service-uri In Brăila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ideea de a aduce o reprezentanta / firma oricare ar fi ea ar fi buna,parerea mea... pentru ca nu cred ca ar sponsoriza cineva cu ceva mai de valoare .... in cazul in care ar fi sa organizam ceva...
    Butea Aurel Laurentiu
    fara linkuri externe in semnatura
    BR - 21 - CNB

    Comment


    • #32
      stai linistit roarcasule ca de la aste anu ai sa vezi nici macar o basi........
      au fost antalniri la poarta fabricii adica MIOVENI si nici macar nu au vazut un stegulet sau altceva de la ei cauta pe forum si ai sa vezi

      Comment


      • #33
        iamagi,nu-i problema ca vin cei de la apan,dar nu stiu motivul pentru care ar participa la intalnirile noastre. mai precis nu stiu cu ce ne-ar putea ajuta,mai ales pe cei care am fost dezamagiti de serviciile lor sau care am fost in garantie. atata tot...

        Comment


        • #34
          La intalnirea de duminica asta spre exemplu ....
          Colegul (fotograf de rezerva ... ) care avea problema cu zdranganitul pe partea dreapta. Daca era un mecanic la intalnire ...poate ii dadea si o solutie mai exacta privind problema ...chiar daca porma il invita sa vina la service sa io repare...
          Butea Aurel Laurentiu
          fara linkuri externe in semnatura
          BR - 21 - CNB

          Comment


          • #35
            baieti,stiati ca mai nou unii desfac busonul de la baia de ulei cu clanta de la usa? ) cand am auzit am zis ca nu-i adevarat,apoi am scos clanta de la o usa din casa si am comparat patratul de la clanta cu patratul de la cheia speciala pe care o detin. am ramas mask,se potriveau perfect. aveau aceeasi dimensiune de 8 mm. morala: romanul e inventiv mereu si-l duce mintea la orice...
            mie nu mi-ar fi trecut asa ceva niciodata prin cap...marturisesc sincer )
            dak stiam nici nu imi mai cumparam cheia aia speciala (glumesc). maine-poimaine auzi de vreunu care pune ulei de bucatarie in motor si zice ca-i sintetic. nu m-ar mira
            Last edited by leopardu; 5 January 2010, 05:09.

            Comment


            • #36
              Originally posted by leopardu View Post
              ...maine-poimaine auzi de vreunu care pune ulei de bucatarie in motor si zice ca-i sintetic. nu m-ar mira

              Poate de aceia exista si vorba romaneasca, cand cumperi un produs care ti se pare prea scump : "Face si cartofi prajiti ..."
              Butea Aurel Laurentiu
              fara linkuri externe in semnatura
              BR - 21 - CNB

              Comment


              • #37
                exact. ai dreptate arcasule. oricum asta-i cea mai tare arogantza pe care am intalnit-o pana acum in materie de scule.

                Comment


                • #38
                  romanul ii inventiv in toate cele
                  Last edited by Cristi_LCD; 6 January 2010, 17:36.

                  Comment


                  • #39
                    de fratii zapada a auzit cineva? cica is mari meseriasi. stiati?
                    Last edited by Cristi_LCD; 8 January 2010, 11:15.

                    Comment


                    • #40
                      discutii amuzante aici la voi.. eu ce sa zic leopardu. tu ai zis ca ai interdictie in service-urile apan poate de-asta ii urasti atat. dar pe tine te cunosc cei de pe dig, pe cand Mc_Dan a fost pe buzaului, si acolo sunt baieti de treaba. Si eu le-am zis sa vina.. si nu a venit nimeni... pana acum. dar repet intentia noastra e sa fim cat mai multi .. ca stii cum e: unde-s multi puterea creste!
                      Last edited by Cristi_LCD; 8 January 2010, 11:16.

                      Comment


                      • #41
                        io in fond si la urma urmei n-am nici o treaba nici cu astia de la apan nici cu celelalte service-uri. fiecare e liber sa mearga in ce service vrea. la apan probabil s-au mai schimbat lucrurile. io ultima data am fost daca tin bine minte prin 2007 sau ceva asemanator. a trecut timp de atunci. oricum mi-am gasit mecanic si nu m-a facut pana acum sa ma indoiesc de calitatea lucrarii lui.

                        Comment


                        • #42
                          Saptamina trecuta am facut revizia de 2 ani la APAN. Contrar cu ce am gasit pe acest fir de discutii, impresia mea este una buna. Revizia a inceput la ora programata, m-au lasat sa stau linga masina in timpul interventiei si au remediat si niste zgomote la usi ce apareau pe drum denivelat.

                          Raportul pret/calitate nu il comentez pentru ca la APAN am dorit sa fac revizia, asa ca nu m-am informat de alte preturi.
                          Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                          Comment


                          • #43
                            Dupa parerea mea cel mai bun service la capitolul mecanica e cel de la univip e pe undeva la capatu lu 2 in vidin un pic mai incolo...si preturile...nu am ce sa zic ...is cele mai ieftine posibile si la piese si la mana de lucru...
                            Racing :>

                            Comment


                            • #44
                              Un service mai ieftin pentru distributie decat cel de la eurocar care pune cu 520 ron cu tot cu pompa de apa, stie cineva?
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                APAN. Una buna una rea... dupa ce am facut revizia de 2 ani OK si multumit, am zis Saptamina trecuta) sa fac si ITP-ul tot la ei. Preturile sunt aproximativ la fel cu alti ITP-isti. Dau telefon pentru o programare la ei si-mi spun ca pot veni fara programare ca nu sunt aglomerati. Ma duc si... surprizaaaa... standul e defect si poate il repara in citeva ore.... Pina la urma am facut ITP-ul la IRMEX.
                                Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google