Service-uri In Brăila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un service bun In Braila unde gasesc si eu ? pentru schimb kit distributie + accesorii ? Care sunteti din Braila unde ati facut ultima data distributia si daca ati fost multumiti.
    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

    Comment


    • Incearca la Galati, poate gasesti o reprezentanta mai de doamne ajuta.

      Comment


      • La reprezentante au un pret exagerat de mare(cel putin in partea asta de sud-est) pentru schimb kit distributie + accessorii , e bataie de joc.

        La APAN pe langa pretul de manopera de 300 de lei (un pret decent) mai cer pe piese dublu la cat le gasesti pe piata ,nu-mi place acest lucru.
        sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

        Comment


        • daca manopera ti se pare ok, poti sa cumperi tu kitul de distributie cu pompa de apa de la viper, frontal, apolodor. gates, contitech, origine, cam astea-s ok. sau le poti cumpara de aici http://www.daciashop.ro/mecanica/dis...-motor-benzina
          nu uita sa iei si un litru de antigel daca vrei sa schimbi pompa de apa.
          sigpic

          Comment


          • Un service bun în Brăila unde să completez freonul la AC? Eventual cu teste.

            Originally posted by prometheus View Post
            Un service bun In Braila unde gasesc si eu ? pentru schimb kit distributie + accesorii ? Care sunteti din Braila unde ati facut ultima data distributia si daca ati fost multumiti.
            Service-ul de pe Centură (fost IDMS); lucrează bine și nu iau pielea de pe om. Eu acolo mi-am schimbat distribuția și la a mea și la cea de serviciu. Plus alte chestii și sunt mulțumit de ei.
            Last edited by ursamajor; 3 June 2018, 17:02.
            Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
            Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

            Comment


            • Pentru freon, a fost cineva la Adriano Service (parca pe Transilvaniei, prin spate pe la fostul Metro) si a fost multumit de cum a fost tratat, de ce aparatura a vazut la ei si mai ales de rezultat, in schimb pretul pe masura(vreo 180 lei cu 450 g completat). Dar s-au facut si diverse verificari, cica, pentru o buna functionare.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google