Ce Faruri Imi Recomandati?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce Faruri Imi Recomandati?

    Buna seara! Am un logan 1.5 dci si vreau sa ii schimb becurile de la faruri.ce imi recomandati? am auzit de niste philips extreme vision(parca 2 leduri).. pozitiile si becurile din bara sunt schimbate si au o lumina mult mai alba. ce ma sfatuiti sa pun la faruri?

  • #2
    Pai denumirea la thread este de "Ce faruri imi recomandati" nu ce becuri pentru faruri. Philips extreme vision nu sunt de tip led ci normale dar cu o putere mai mare , daca vrei le poti pune pe acestea.
    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

    Comment


    • #3
      raspuns

      si altele de tip halogen,smd-uri sau xenon?

      Comment


      • #4
        cu smd-uri nu merg, poate cu led cree care sunt foarte bune dar scumpe,sau xenon care lumineaza bine dar sunt ilegale.

        Comment


        • #5
          @gaboneygg -> tu stii ce inseamna SMD, sau vorbesti doar ca sa te afli in treaba? Spre surprinderea ta, LED-ul Cree este de tip SMD

          @cappucinno -> daca vrei LED-uri, obligatoriu folosesti ceva cum are Streulea, daca vrei lumina puternica. Daca vrei Xenon, baga-te pe cele cu lupa, le gasesti la mdaniel daca nu ma insel. Iar daca vrei becuri normale, mergi pe Osram Silvestar/Cool Blue sau Philips Blue Vision/Xtreme Vision.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google