Drumurile si Traficul Rutier Din Judetul Hunedoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Acum e bun drumul... din toate punctele de vedere... In vreo doua zile cand ai nins abia am mers...! Dar stai linistit ca acum o sa apara gropile si atunci sa vezi distractie...!
    ala' micu cu Loganu rosu!!!
    Micutzu Julyo...
    sigpic

    Comment


    • 1.Deva- Oradea =oribil, semafoare, valuri,gropi si muncitori care freaca menta;
      2&3 Vetel aseara; 4,5,6 Vetel azi dimineata la 7 in acelesi loc; 7,8 Mintia azi dimineata tot pe la 7 .
      Conduceti prudent colegii!
      Attached Files

      Comment


      • Parca vine sfarsitul lumii....toate in sant ! nasol !
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • Am testat astazi impreuna cu prietenul meu Ilie bucatica de autostrada de la Simeria Veche la intrarea in Soimus (fost-am si noi la Balata la tirg) ...vreo 17 km cica!!! Am intilnit 2 masini la dus ...ceva mai multe la intors...nu prea stie lumea ce e pe acolo. Este o monstra despre cum circula cei din tarile dezvoltate. Pentru cine vrea sa goneasca, pina cind nu se vor pune "electricienii" cu radarele, este bun pentru testari!!
          Pentru cine vine dinspre Calan si merge spre Timisoara sau Arad si nu vrea sa dea prin gropile de pe centura minunatei "capitale de judet" este o solutie excelenta!!!
          Last edited by Daniel 67; 20 January 2013, 13:28.

          Comment


          • Tre' sa testez si io acea portiune buna, deocamdata....pariu ca la sfarsitul iernii, e cu gropi !
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • La cum arata si la cit este de circulata si la cit mai este pina la sfirsitul iernii in mod sigur scapa cu bine!!

              Comment


              • Facem pariu ???
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • Vrei sa ramii fara jantele alea de fite de pe masina???? Eu accept pariul!!! Matale????
                  P>S>Urmareste traficul de acolo si nu vei mai pune pariu!!!

                  Comment


                  • Da maaaa, vreau sa raman....dar tu ce pui la acest pariu ???
                    Hai ca ma bag !
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • Cere si ti se va da!!! Daca cistigi pariul bineinteles!!!
                      Tu nu ai vazut ca din 10 tir-uri ...8 vin sa va strice centura capitalei de judet???
                      Si stii cit e de mica intrarea de la Simeria Veche pe "autoband-ul cu pricina!!!!!Cred ca au facut-o dupa dimensiunile Logan-ului!!!

                      Comment


                      • Pai de unde draq materiale.....si-au facut case de vacanta !
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • Sa inteleg ca o lasi mai "lento" cu pariul???

                          Comment


                          • Ti se pare, incitatorule !
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google