Cavalerii Kronstadt-ului Si Micutii Lor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cavalerii Kronstadt-ului Si Micutii Lor

    "O inima indragostita de frumos, nu moare niciodata". Asa scria pe un panou din caminul de copii de la casa de copii "Floare de Colt" din Fagarash. Un lucru foarte adevarat, de altfel.

    Am deschis acet thread pentru a avea un loc unde sa discutam si sa impartasim trairi, sentimente, idei si planuri de viitor legate de micutii "nostrii", copilasii pe care "i-am luat", cu totii, astazi in grija.

    Astazi, 6.11.2011, i-am vazut pentru prima oara, le-am facut o mica petrecere, in care ei au fost in centrul atentiei si, de asemenea, le-am dus niste lucrusoare, pe care, cu siguranta, le vor folosi cu placere.

    As dori sa multumesc, pe aceasta cale, tuturor celor care ne-au fost alaturi si ne-au ajutat sa aducem un zambet pe buzele unor copii, care nu zambesc atat de des cum ar trebui. Dintre acestia, as dori sa amintesc: UNIOR TEPID, Zana Cory si zanele ei "jucause", Pizza Blue Viking, SC Sabbia SRL, Primaria Municipiului Fagaras, Cofetarie - Patiserie SARAY, SC Pake SRL.

    Dar, sa nu uitam ceea ce este cel mai important. Si anume, "gasca de nebuni", care a transformat o simpla idee, o vorba aruncata la o intalnire, intr-un adevarat eveniment. Dupa cum ne-au spus si copiii, "Multumim, LOGAN CLUB KRONSTADT" pentru tot ce ati facut astazi. De asemenea , as dori sa le multumesc tuturor membrilor pentru eforturile depuse, dar si prietenilor lor, care ne-au ajutat cu hainutze si jucarii.

    Felicitari, dragilor. Impreuna am reusit sa facem, poate, unul dintre cele mai frumoase cadouri din vietile nostre. Dovada acestui fapt, stau zambetele copiilor de astazi. Speram ca si pe viitor sa facem cat mai multe actiuni de acest gen pentru ca rasplata e imensa si minunata pentru ca nu e materiala.

    Va multumesc in numele meu, dar mai ales al copiilor, pentru toate eforturile voastre!!!

    P.S. Pozele urmeaza maine.
    Last edited by Sparky; 7 November 2011, 01:07.

  • #2
    Felicitari pentru acest frumos gest
    OMENIA INAINTE DE TOATE
    sigpic

    Comment


    • #3
      Fara unire si intelegere nu am fii reusit! Va multumesc si eu pentru ajutorul care mi l-ati oferit pentru actiunea splendida si de ne uitat! Cand va gandititi ca noi ne plangem ca nu avem bani sa iesim in oras sau sa ne facem mofturille!!
      Am dat dovada de super gasca!

      Comment


      • #4
        Felicitari cavaleri si domnite pentru actiunea realizata cu succes. Imi pare rau ca nu am putut fi alaturi de voi, dar astept pozele si miercuri la intalnire, povestile. O saptamana minunata va doresc.
        sigpic
        Logan 1.4 Dynamic Blue

        Comment


        • #5
          >>>>

          O idee extraordinar de buna.
          Felicitari tuturor celor care au fost implicati in acest proect. Bravo si succes in continuare.

          "Omenia este mai presus de orice"
          Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

          Comment


          • #6
            ...Felicitariiiiii tuturor....

            Comment


            • #7
              Bravo mai baieti si fete foarte buna ideea felicitari inca o data.
              sigpic
              Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

              Comment


              • #8
                Felicitari ! Jos palaria ptr gestul vostru. pe viitor anuntati-va intentiile, mai caut si eu haine ce sunt ok dar mi-au ramas mici... banuiesc ca sunt si copii spre 18 ani...(eu nu am haine de copii mici...copilul meu se va naste in curand...deci inca nu am nimic de donat )
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • #9
                  Felicitari si sper sa fie un exemplu de urmat si de restul !

                  Comment


                  • #10
                    Foarte frumos cavaleri si imi pare rau ca nu am putut veni
                    sigpic
                    nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

                    Comment


                    • #11
                      Dupa cum am promis, va dau si link-urile catre pozele de ieri.




                      Vizionare placuta va doresc si dati si voi un "Add as friend" la profilul Logan Club Kronstadt.

                      Comment


                      • #12
                        multumim nenea Sparky de poze
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Felicitari si sper sa fie un exemplu pt toti
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            bravo, sa o tineti tot asa, nimic nu e mai frumos decat un cadou si un zambet sincer.
                            sper sa reusiti sa aduceti cat mai multa bucurie in inimile copiilor, ei saraci nu au nici o vina.
                            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                            Comment


                            • #15
                              remarcabil. impulsionat de acest gest frumos am hotarat ca de sarbatori sa donez si eu din hainele si jucariile copiilor mei unor copii de la un centru de plasament din piatra neamt si sper ca actiunea voastra sa fie apreciata si de altii ce va vor urma exemplul. felicitari
                              My ride

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google