Join LOGANCLUB PITESTI MEMBERS GROUP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Join LOGANCLUB PITESTI MEMBERS GROUP

    Conform cu noile modificari ale forumului...
    Va invit sa subscrieti la LoganClub Pitesti membership group aici:

    Dupa ce v-ati ales aparteneta la grup numele clubului in care v-ati inscris(in speta LCPitesti )va aparea vizibil pe forum undeva in josul avatarului dumneavoastra.
    Se accepta cereri de aparteneta la LoganClub Pitesti doar membrilor activi si care au fost prezenti cel putin odata la intalniri.Pentru alti membrii(de regula din alte locatii)se accepta subscrierea numai daca au motive bine intemeiate motive care vor fi postate in aceasta sectiune.

    Va multumesc!
    Last edited by viorelu; 17 December 2008, 11:37.

  • #2
    Originally posted by viorelu View Post
    Se accepta cereri de aparteneta la LoganClub Pitesti doar membrilor activi si care au fost prezenti cel putin odata la intalniri.Pentru alti membrii(de regula din alte locatii)se accepta subscrierea numai daca au motive bine intemeiate motive care vor fi postate in aceasta sectiune.
    Va multumesc!
    Si daca nu am fost prezenti la nici o intalnire, si nici activitatea pe forum nu a fost prea mare? (motive nu sunt... momentan abea am scos masina din service deci poate de acum incolo sa fiu ceva mai activ...)

    Comment


    • #3
      daca promiti ,si te crede si ii dai adresa ta ca in caz ca nu e asa ,vine peste tine in casa...cred ca e ok )
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #4
        @costyn955 te asteptam la intalnirea de maine de la ora 8 daca poti ca la 4 nu stiu daca putem ajunge vre-unu
        low....&.....slow

        Comment


        • #5
          Te asteptam bineinteles si in grup...dar am dori si sa facem cunostinta "face to face".

          Comment


          • #6
            Si daca n-am logan....
            Last edited by viorelu; 20 December 2008, 07:08.
            renault fan

            Comment


            • #7
              Merge si daca nu ai logan..da cum a zis si viorelu ar fi bine sa ne vedem live pe la intalniri.
              Last edited by viorelu; 20 December 2008, 07:08.
              low....&.....slow

              Comment


              • #8
                K, maine la 20:00 la stadion, nu ?
                Last edited by viorelu; 20 December 2008, 07:07.
                renault fan

                Comment


                • #9
                  Nu la mec la gara ca o s fie o intalnire fulger ca nu ajungem nici eu nici viorelu mai devreme
                  Last edited by viorelu; 20 December 2008, 07:07.
                  low....&.....slow

                  Comment


                  • #10
                    K, bafta, ne vedem
                    Last edited by viorelu; 20 December 2008, 07:07.
                    renault fan

                    Comment


                    • #11
                      La mec ca a zis vio ca da o ciorba de burta.

                      alinushy,vezi ca nemernicii astia doi nu te primesc` decat daca spui o poezie.pe mine m au pus sa cant.
                      Last edited by viorelu; 28 December 2008, 20:41. Reason: Automerged Doublepost
                      [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                      Comment


                      • #12
                        salutare, a intervenit o schimbare in plan, o problema de familie, mii de scuze si promit ca data viitoare o sa vin si cu poezie si cu cantec distractie placuta
                        renault fan

                        Comment


                        • #13
                          nu-i nimic asta e te asteptam la urmatoarea intalnire la stadion
                          low....&.....slow

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by alexutzu View Post
                            @costyn955 te asteptam la intalnirea de maine de la ora 8 daca poti ca la 4 nu stiu daca putem ajunge vre-unu
                            Mda.... din nefericire nu am ajuns in orash nici pana la 8... . Vin si eu sapt viit daca nu s-au schimbat planurile (sau daca apuc sa citesc in timp util schimbarile ) ).
                            Pana atunci sa aveti un Craciun fericit si plin de bucurii.
                            Drum bun si aveti grija sa nu ramaneti inzapeziti. ;)

                            Comment


                            • #15
                              Drum bun?...unde?...pai am sosit frate...aseara

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google