Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intilniri LoganClub Resita

    Se pare ca si aici o sa avem un inceput, succes!
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

  • #2
    Well, ieri m-am intalnit eu cu un amic de-al meu (are si el user pe forum), si el cu logan. Deci a fost o intalnire, doar am fost doi! Saptamana viitoare, sper, sa fim undeva la 5. Sa nu va amuzati prea tare pe seama noastra, dar am vazut ca mai peste tot asa a inceput..
    Atasez si 2-3 poze de ieri
    Attached Files

    Comment


    • #3
      Ok! Bun inceputu funky... am sa ma prezint si eu la intalnirile voastre... defapt vor fi ale noastre... si de saptamana viitoare sper sa fim in regula si cu stickerele de pe parbriz si luneta LOGAN CLUB MEMBRU LOGANIST

      Comment


      • #4
        In legatura cu stickerele nu depinde de noi.. sa vedem cand primesc baietii de la Timisoara. Apropo, voi nu vreti cei din Resita suporti de numere? Setul meu e la Streulea la Timisoara, faceti si voi comanda, e un thread deschis pe forum.. daca vreti, bineinteles

        Comment


        • #5
          Da da sa mai dea caldura umpic si sa tragem si un turneu la semenic 3ape crivaia etc

          deocamdata sunteti mici dar in crestere.. faceti ceva flyere pt promovare sau cereti modelu de la shtreulea,si puneti pe parbrize prin parcari
          sigpic

          Comment


          • #6
            In seara asta 23.03.2008 a avut loc intalnirea cu numarul 3 a Logan Club Resita.
            Au fost prezente 3 Logane: SM 50 XMX Loganu lu funky(are numere rosii si nu le stiu ) ) si CS 05 HHO adica a mea

            Comment


            • #7
              Duminica va intilniti voi ? in loc sa stati sa va odihniti
              sigpic

              Comment


              • #8
                Poi are ceva daca ne intalnim seara? Akuma na cum putem si noi )

                Comment


                • #9
                  Spor la intalniri ! Apropo, primiti si membrii din bocsa?
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • #10
                    Asta nu stiu tra sa vb si cu Funky si cu XMX tra sa decidem asta in grup doar formam un singur cap...

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by csebalyn View Post
                      Spor la intalniri ! Apropo, primiti si membrii din bocsa?
                      Sigur, cu cea mai mare placere Stii tu pe cineva? Spune-i sa ia legatura cu noi..
                      Multumim pentru urari

                      Comment


                      • #12
                        Imi cer scuze ptr. postu' consecutiv, dar vreau sa atasez 2-3 poze din seara asta, si abia acu mi-am adus amite.. si butonul "Edit" a disparut
                        Attached Files

                        Comment


                        • #13
                          Daca stiam ca va intalniti duminica, inainte sa plec la tm treceam pe la voi. poate data viitoare cand merg acasa la ai mei va "imping" o vizita...apropo, poate faceti publica locatia. altfel cum vreti sa vina multa lume?
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • #14
                            Au tras o nocturna! Sweeeet!
                            drum, spatiu verde... ce conteaza, au iesit bine pozele !!
                            la mai mare resita!
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • #15
                              Poi daca chiar vreti o locatie anume vorbiti cu funky el e ca un fel de lider... el se ocupa cu organizarile...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google