Lansare Dacia Lodgy 7-10 Iunie 2012 Caransebes

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lansare Dacia Lodgy 7-10 Iunie 2012 Caransebes

    Nichita ai cuvantul.

  • #2
    Multumesc domnu Vlad .... Lansarea va fi in intervalul 7-10 iunie 2012 .. dar cum bine stiti ori in data de 7 ori in data de 8 va fi lansare cu oficialitati locale si judetene , Logan Club Resita, si marii clienti ..data exact va fi comunicata pe acest post..... pana atunci incerc sa vin cu date noi .. mai ales dupa ce o a merg la formare la uzina
    Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

    Comment


    • #3
      ce naspa,ia vezi nichita cum schimbi data,ca sa pot sa vin si eu.

      Comment


      • #4
        si tu cand vii mai ? nu pot schimba asta e planingul de lansare din partea uzinei dar pt tine daca vii mai tarziu te astept oricand vrei tu ...
        Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

        Comment


        • #5
          deci eu vin cam prin septembrie,deci eu pot testa atunci lodgy?

          Comment


          • #6
            da fara nici o problema .. ti-l dadeam si azi can ai trecut da nu ai vrut ))))
            Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

            Comment


            • #7
              lasa ca vin azi pragatestel,nu m-am opit ca ma grabea mai aveam ceva de lucru.

              Comment


              • #8
                nichita nu ne zici nimik de nou model dacia?nu de lodgy,celalat am vazut ceva la stiri ca ar mai aparea ceva in toamna alt model.

                Comment


                • #9
                  Baieti in data de 14 mai o sa fiu la sibiu la cursurile si pentreu a atinge lodgy pentru prima oara, impresii si primele poze o sa fie in aceeasi seara , dupa cate am auzit s-ar putea sa vin cu el direct de acolo la caransebes deci poate o sa am si o prima impresie de drum a lui.... so time is running out
                  Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                  Comment


                  • #10
                    baieti .. ne apropiem foarte repede catre lansarea lodgy .... marti o sa il vad pe viu .... si dupa 1 o sa stabilim data lansarii oficiale la caransebes ... sa lansam invitatiile !!!
                    Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                    Comment


                    • #11
                      invitatia mea sa fie in septembrie ok,atunci ma intorc.

                      Comment


                      • #12
                        O invitatie, la lansare ?

                        Comment


                        • #13
                          Nichita chiar daca ai mult de lucru in zilele astea spune-ne si noua cand ne astepti (pe membrii LoganClub - cu tot cu prieteni, colegi, amici etc) la lansarea Lodgy, la Caransebes, sa vedem si noi cati putem veni, ca sa stii si tu daca trebe sa ne rezervi (sau nu) parcarea. Dar daca se poate nu ne anunța cu juma de ora inainte.
                          "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                          Comment


                          • #14
                            bai .. deci lansarea nu a mai fost cum a fgost la duster cu asha mare tam tam .. dar va astept pana duminica la ora 18 in fiecare zi .. ! sper ca in weekend poate faceti o plimbare pana la caransebes sa ne dam o tura cu ea !
                            Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                            Comment


                            • #15
                              bun.. hai sa vedem cine vrea sa mearga la Caransebes, Sambata

                              1. Sorin

                              ora o stabilim impreuna ....asta daca mai exista LoganClub Resita
                              Last edited by Moonshadow; 8 June 2012, 21:38. Reason: Automerged Doublepost
                              "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google