Intalnire Regionala 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnire Regionala 2012

    Originally posted by sebi8ta View Post
    Ne-am dorit... v-aţi aşteptat... am ezitat... şi totuşi……

    A fost odată ca niciodată...Aceeaşi poveste,şi totuşi de fiecare dată alfel.



    Dacã aveţi planuri … anulaţi-le, pentru cã noi..Cavalerii si Domnitele cetatii Kronstadt,unde salasuieste Logan Club Kronstadt, pentru mai bunã ştiinşã aflave’ţi ca se da sfoara-n tara, in cele patru zari , sa se stie …in preafrumoasele zi de 23,24,25 a lui Martie, va avea locREGIONALA LOGAN CLUB KRONSTADT 2012… pentru care va rugam, pre voi preacinstiti oaspeti făceţi-ne hatârul să ne veselim si sã ne ospãtãm dupã datine strãbune alaturi de boieri dumneavoastra ,unde poruncitu-sa mare praznic si voie buna cu o alta poveste …. Iar pentru mai multã
    putere şi întãrirea celor mai sus scrise poruncit’va sã se vesteascã şi sã se atârne pecete pe aceastã veste,aici dupa bunul plac al domniilor voastre.


    Vrea cineva sa mearga la regionala? Poate ne strangem cativa si mergem cu o masina. Eu unu as merge 100%.
    Nu-i bai...

  • #2
    Absent 100% Daca sebita n-a vrut sa puna si el la inceputul lunii,doar discutasem asta cu el pe mess.Oricum daca aveti posibilitatea si vreti sa v-a duceti macar pentru o zi nu o sa v-a para rau.
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • #3
      alex cu tot regretul ..dar nu a fost dupa mine ...asa au fost factorii si imprejurarile...de am ajuns la data de 23-25 Martie....oricum te astept sa vii...faci tu cumva sa ajungi.
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • #4
        Stiu ca nu a depins de tine.Nu promit nimic insa in momentul de fata 100% nu sunt acasa in intervalul 23-25martie.
        sigpic

        IL 1 3 MIU

        Comment


        • #5
          Nu stiu daca a-ti mai urmarit topicul regionalei dar data de desfasurare s-a modificat noua data fiind 16-17-18 martie.Acum e posibil 70% sa ma duc si eu,ma mai insoteste cineva?
          sigpic

          IL 1 3 MIU

          Comment


          • #6
            Hai ma chiar asa?nu vine nimeni la un gratar,caterinca si multe altele?
            sigpic

            IL 1 3 MIU

            Comment


            • #7
              Miule,,pana un alta,,din moment ce colegii din Slobozia nu vor veni la intalnire ( numai vin nici eu ca s-a schimbat data),,eu zic sa vedeti voi ce faceti pt intalnirea de la AMARA.


              Gluma gluma,,dar din cate se vede se contureaza ceva,ceva ce a fost pus in discutie de anul trecut! Vorbiti intre voi si atunci poate se va tine o REGIONALA LA AMARA !!!

              PS,,citeste de la postul 16 in jos,,ca Ocna Sibiului e partea neinteresanta pt noi.
              Last edited by Ivan Marian; 20 February 2012, 01:46.

              Comment


              • #8
                Marian cum am mai zis ar fi o treaba locatii sunt imposibil de organizat nu e insa nu prea e nimeni care sa isi dea interesul si sa stea sa umble in stanga si in dreapta.
                sigpic

                IL 1 3 MIU

                Comment


                • #9
                  HMMMMMMMMMMMMMMMMM ma intreb ce veti vota acum ???

                  Din cate se vede s-a facut un POLL...AMARA Vs. SOVATA...

                  Comment


                  • #10
                    Normal ca am votat cu casa ,dintre cei de la slobozia care ai timp liber sa mergem pana la Amara?
                    sigpic

                    IL 1 3 MIU

                    Comment


                    • #11
                      Votat si eu Amara
                      Nu-i bai...

                      Comment


                      • #12
                        Si eu tot Amara

                        Comment


                        • #13
                          Votat ca votat da acum sunteti constienti ca v-ati asumat o anumita raspundere nu?Adica tre sa contribuiti la organizare.
                          sigpic

                          IL 1 3 MIU

                          Comment


                          • #14
                            eu o sa ajut cu ce pot pentru ca am bacul...dupa bac sunt numai al vostru)

                            Comment


                            • #15
                              Deja Amara conduce detasat pana acum ca locatie pentru intalnirea nationala. Sa vedem cat va dura toata povestea .
                              Nu-i bai...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google