Intalnirea Loganistilor Suceveni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnirea Loganistilor Suceveni

    M-am gandit sa fiu primul care deschide acest thread.
    Ionut(ZIKO) si cu mine(Cristi) am tinut tare mult sa deschidem acest nou club si in orasul Suceava.
    Asteptam doritori si membri, de orice varsta, de orice nationalitate, dar care sa impartaseasca aceeasi pasiune cu noi: Dacia LOGAN.
    Speram ca va veti simti bine in aceasta comunitate.
    o sa trebuiasca sa stabiliti un loc de intalnire cum au si celelalte cluburi: acolo se vor manca seminte se va bea suc, si se vor aprinde discutii despre controversata masina a Romaniei.
    Va garantez ca in mai putin de cateva luni veti fi in stare sa va schimbati fiecare orice la masina fara interventii autorizate (becuri stopuri, oglinzi, etc)
    Va urez numai Bine !!!
    Last edited by crisneg; 17 February 2009, 17:22.
    http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

  • #2
    Dupa cum zice si Cristi,noi sucevenii,cei care au un Logan, se pot inscrie de acum inainte la noul nostru club:Logan Club Suceava.......Speram ca in cel mai scurt timp sa gasim un numar mare de membri pentru clubul nostru, pentru a face reuniuni si sa discutam impreuna despre un singur subiect: Dacia Logan

    Comment


    • #3
      Cum apar membri noi , Ziko va v-a imparti stickere care va vor ajuta in recunoasterea membrilor in trafic si nu numai.
      din nefericire pretul setului de stickere este de 10 ron.

      in fata pe parbriz LOGAN CLUB sa se vada si in spate www.loganclub.ro mai mic scris de mana.
      In functie de dorinte si preferinte la nivel de club se poate negocia cu firmele de tuning pt oferirea de discounturi la produsele din magazine.
      http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

      Comment


      • #4
        19-02-09_2250.jpg

        19-02-09_2248.jpg

        Asa o sa arate toate autocolantele pentru membrii Logan Club Suceava,scuzti claritatea pozelor

        Comment


        • #5
          te scuzam te scuza....
          ziko frate....spune-le baietilor sa-si faca contul ala de care ziceam.
          hai...sa inceapa treaba...sa vad activitate...ca imi incanta inima
          http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

          Comment


          • #6
            salut baieti

            sunt ionut din suceava.incerc si eu sa ma inscriu in acest club al vostru.m-am logat si astept si yo sa aud de acea intalnire care va fi in suceava.cine imi spune si mie cum pot adauga si yo niste poze????sau daca pot?cam atat mai vb si ne mai vedem pe soselele sucevei.

            Comment


            • #7
              sunt si eu pe aici

              Comment


              • #8
                Chiptuning

                Salut LC Suceava,

                OFERTA EXTRA....! In urma deciziei luate de unele firme de tuning, preturile la remapare Logan au fost diminuate dupa cum urmeaza : 150 Ron-1.4 MPI;200 Ron-1.6 ( 8 valve )MPI; 350 Ron-1.5 dCi (48 / 50 KW ) Cine este interesat sa profite de aceasta promotie, contact prin PM.

                Comment


                • #9
                  Sal

                  Sunt si eu interesat de acest cip.cum putem cumpara?daca il iau pe firma se poate plati prin op?
                  Cu cat mai exact creste puterea motorului la un 1.4

                  Comment


                  • #10
                    salut.
                    nu creste semnificativ....dar se simte.
                    rugam pe dl ziko sa le prezinte membrilor acestui club ca acest site este non-profit si ca toate activitatile se desfasoara din drag...cu drag.
                    Toate reclamele sunt interzise fara acordul si aprobarea dl-ui administrator.

                    Va rog sa va gasiti locul de intalnire si sa incepem sa ne vedem prin poze si filmulete...pana sa ne vedem pe strazi.....
                    Jond_84..bine ai venit
                    http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                    Comment


                    • #11
                      Salut
                      am gresit eu ca am intrebat de pret si de modul cum se poate achizitiona?
                      Daca e asa imi cer scuze
                      si multumesc pt primire....

                      Comment


                      • #12
                        nu trebuie sa iti ceri scuze...dar incerc sa va bag in sange ca aici se intra de placere...nu cum ca ai avea vreo afacere sau vrei sa cumperi ceva....vezi....si apoi inchizi pagina,.
                        NU......
                        ziko ce mai zici ma?....
                        http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                        Comment


                        • #13
                          ok...
                          am inteles despre ce este vb..
                          oricum sa stii ca eu intru doar din placere si imi doresc cu adevarat sa facem treaba la sv...
                          si pe viitor nu ar sa se mai intample...

                          Comment


                          • #14
                            sal ma numesc ionut si sunt nou pe acest forum
                            am aflat de logan club suceava de la ziko
                            sper ca in scurt timp sa fim mai numerosi
                            multa bafta!

                            Comment


                            • #15
                              Bun venit noilor membri si La cat mai multi.......cine mai vrea autocolante cu Logan Club sa nu ii fie rusine si sa imi ceara,ma gasiti mai tot timpul pe mess......ziko88_ziko

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google