Imbracat Volan In Piele Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imbracat Volan In Piele Timisoara

    Deschid acest thread cu intentia de a da de cineva in timisoara care sa poata face aceasta operatiune de a imbraca volanul unui logan in piele naturala.Astept opinii,pareri sau sugesti legate de acest lucru.

  • #2
    E un tip din craiova care imbraca...Da un search pe google si o sa gasesti topicuri pe diferite forumuri.

    hint cauta : "volane in piele " pe un celebru site de licitatii online din romania care incepe sa semene din ce in ce mai mult cu e-bay
    Last edited by NerviiMei; 25 November 2008, 04:01.
    Fuarte Nervos !!!

    Comment


    • #3
      Am fost acum vreo luna la un tip in craiova pentru un prieten la o skoda octavia. E de mare calitate pielea si lucrarea. La 150 ron mi s-a parut pomana curata .
      Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

      Comment


      • #4
        Am inteles mersi mult dar pe mine ma intereseaza daca face aceasta operatiune cineva aici in timisoara

        Comment


        • #5
          Al meu l-am trimis prin posta. Tot la Craiova. In doua zile l-am avut.

          Comment


          • #6
            Eu am pus la matiz, tot de la dl. de la craiova fara sa-i trimit volanul, l-am cusut singur. Pielea folosita este excelenta.

            Comment


            • #7
              Este unul si in Arad. Ia legatura cu 10_Tacles. Il poate imbraca si in 2 culori, si cu piele gaurita, etc... Am inteles ca volanul, cotiera, maneta de frana si burduful schimbatorului te costa cam 300 lei (manopera plus material). Si eu vreau sa il imbrac... cica intr-o zi e gata.
              sigpic

              207 noir obsidien

              Comment


              • #8
                In sfarsit am reusit sa imbrac in piele si volanul de pe logan, alta viata !

                Comment


                • #9
                  in bucuresti cineva care imbraca volanu in piele ???

                  Comment


                  • #10
                    unde ai reusit sa il imbraci?
                    (\__/)
                    (='.'=)
                    (")_(")

                    Comment


                    • #11
                      cauta pe siteul cu tuning(nu am voie sa-i dau nume)!sunt niste baieti in bucuresti care se ocupa cu asa ceva!aia i-am vazut eu...poate sunt mai multi!
                      "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                      Comment


                      • #12
                        da este o fasie de piele la Carrefour la 50 lei cu ate cu tot...oare nu merge?
                        http://forum-lines.ru/rez/ab95552.gif
                        жалюзи плиссе

                        Comment


                        • #13
                          dinaia am eu amu pe volan. chiar daca e luata din praktiker cu 30 lei.
                          problema apare la legare, siretul dat de ei e prea scurt.
                          am facut eu un alt siret din ata cerata si ca sa nu taie pielea, am pus-o in 3.
                          pina aici e usor, ca sa o fixez pe volan mi-a trebuit mai bine de o ora si mi-am rupt degetele.
                          febra musculara nu se mai pune.

                          fac o poza si o urc sus mai pe seara
                          Attached Files
                          Last edited by crististreulea; 5 March 2009, 23:49.
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • #14
                            am descoperit un atelier unde e unu care e super tare. Iti imbraca toata masina(scaune plafon tot) si e foarte foarte ieftin! Cum mergi spre AEM e un magazin de motoare `nomad` pe dreapta. In spatele magazinului se intra pe o usa laterala. Merita sper sa o imbrac toata pana la anu
                            (\__/)
                            (='.'=)
                            (")_(")

                            Comment


                            • #15
                              vlady da mai multe detalii unde e nomadu ala pe buziasului, rebreanu, ...
                              ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                              YO2MKL
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google