Discutii Generale L.C. Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Discutii Generale L.C. Tulcea

    "Aici se posteaza diversele probleme si intrebari legate de masinile noastre"

    Incep eu...Vivi ai idee cam cat costa sticla de la oglinda din dreapta la voi la Dacia ?

  • #2
    Da frate, 150 de lei te costa Dar ce ai facut?
    sigpic

    Comment


    • #3
      pai la occident cand sa plecam ,am dat oglinda inapoi ca era rabatata si cand mam urcat in masina era crapata..acuma nush poate asa era dinainte,dar orikum tre sa o schimb... asta e

      Comment


      • #4
        mare ghinion ai nichz numai vivi este de vina ....... glumesc man

        Comment


        • #5
          Pai 150 e oglinda cu totul, nu? Ca e cam scump doar pentru sticla propriu-zisa. Nicky, tu ai oglinzi manuale sau electrice? Ca daca ai electrice.... iti trebuie sticla cu degivrare
          GL-22-TOF

          Comment


          • #6
            Originally posted by Nicky View Post
            pai la occident cand sa plecam ,am dat oglinda inapoi ca era rabatata si cand mam urcat in masina era crapata..acuma nush poate asa era dinainte,dar orikum tre sa o schimb... asta e
            Pai cel mai bine e sa nu iti mai rabatezi oglinzile ca Dupa cum ai vazut si tu e destul de greoi procesul asta Eu nu le-am rabatat niciodata ca imi e cam frica sa nu o smulg din usa

            Da fratilor sunt intradevar o piaza rea Sa va feriti de mine ca va urmaresc 10 ani de vechime in logan club tulcea Mare blestem pentru cei ce nu stiu
            Last edited by yakuzel; 5 March 2009, 13:09. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic

            Comment


            • #7
              @danielliviu: am oglinzile electrice.stiu ca trebuie cu degrivare.150 costa doar sticla.ambele oglinzi cu totul 500,asta daca vreau de la DACIA,dar ma mai gandesc .
              @yakuzel:pana acum 1 luna nici eu nu le rabatam.dar am dat intr-o zi sa ma urc in masina iar oglinda de la sofer atarna,si ca de obicei 'suspectu' a fugit :P si nu a vazut nimeni.am pus-o inapoi, vad ca sta dar oricum la urmatoarea 'fapta' sper sa-mi pun de MCV,astea's mai sanatoase.

              Comment


              • #8
                Sa dea toata lumea veste in oras ca am primit anvelope de vara Cate va opresc? Eu imi iau sigur,poate ma vor ajuta la parcari si la opriri
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Ce fel de anvelope? Macar producatorul. Oricum, la ce preturi aveti.... Mai bine merg descult
                  GL-22-TOF

                  Comment


                  • #10
                    asa e sunt umflate rau preturile,isi mai baga omu adaos dar chiar asa ?

                    Comment


                    • #11
                      Pai si explicati-mi si mie va rog cum de eu prefer sa imi iau gume de la noi? si fara a fi favorizat tin sa precizez
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        pai zi-ne tu si eu trebuie sa le schimb ca's kormoran dar mai duc pana la vara si vroiam sa te intreb vivi cam cat e un cauciuc continental de vara ?

                        Comment


                        • #13
                          --------------------------------------------------------------------------------

                          Salutari de la Logan Club Brasov !!!!!!

                          Va rog sa intrati pe threadele de mai jos ptr.a posta propunerile voastre referitor la calendarul de intalniri si bineinteles ca sunteti invitati si la intalnirile care au loc la Felix si Sibiu unde daca doriti sa participativa rog sa va treceti pe lista deschisa in threadurile respective .







                          Va multumesc si va astept sa ne intalnim.
                          __________________
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • #14
                            Cred ca am gasit o firma la noi in tulcea care face decupari de autocolant O sa vb azi cu totii si cred aca vom numii pe cineva care are timp sa treaca in cursul saptamanii sa ii dea modelul de sticker pe care il dorim










                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              fartilor mai margeti care va si mai vedeti unde se poate face primul stiker k unde am fost eu nu poate k are prea multe stersaturi am fost azi sa vad cum a iesit nu a mers deloc poate stiti voi un alta parte si cel oficial ma rezolvat

                              sca daca am gresit da sunt la munca

                              ma grabeam cand am scrii k eram la munca i nu aveam timp
                              Last edited by geoga; 19 March 2009, 18:43. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google