Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ora 18:00...cine e prezent ??...nu de alta dar nu as vrea sa vin sa fiu singur acolo !!!
    Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

    Comment


    • Eu,ne vedem la 18:00 la Mada & Nick ?

      Ba ...chiar asa m-am trezit singur acolo....nimeni frate?????chiar nimeni???....Clar....
      Last edited by [HD]Razvan; 6 April 2014, 18:31. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Salutare dragi colegi ce ati zice de o intalnire maine orele 18.00 la spalatoria NYK & MEDA .
        Last edited by Solonariu V.M.; 6 June 2014, 14:27. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Eu spun ca e o idee buna, as veni.

          Comment


          • Salutare dragi colegi L.C.Valea Jiului , deci cine mai vine la intalnire astazi la ora 18.00 la spaltoria Meda & Nyc . Sunati la numarul de telefon : 0748147674 .

            Comment


            • No... ca eu nu intrai pe net si ratai... cum fu...
              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

              Comment


              • A mai fost vreo intalnire pana la urma ?

                Comment


                • PE DATA DE 08.01.2016 ...6(SASE) ANI DE LOGAN CLUB VALEA JIULUI......TOATA LUMEA A UITAT......DACA CINEVA ISI MAI ADUCE AMINTE DE CEVA PLACUT ...SPUNETI....DACA AVETI VREO SUGESTIE....DACA DORITI VREO REVEDERE VA ROG SUGESTII...PROPUNERI...
                  Sa aveti o seara agitata...
                  Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                  Comment


                  • Poate propui o ora, un loc, ceva. ..0745576313
                    Prowd of my new wheels!

                    Comment


                    • Buna de dimineata...are sa propunem bosss...mai stam putin sa vedem cum se ingramade lumea...sa vedem...
                      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                      Comment


                      • O rugaminte...pe rand nu toti deodata...
                        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                        Comment


                        • Ok! Eu aștept
                          Prowd of my new wheels!

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google