Propuneri campionat cel mai tare kit de exterior/cel mai tare sistem audio...etc

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Dar un campion absolut nu va exista? Cel mai bine dupa ce se vor alege campionii pe cele 4 thread-uri sa fie si o finala la care sa participe primii 2 sau 3 din fiecare thread.
    Cel mai lent 1,6 8v

    Comment


    • #32
      NU cred ca se poate Rocri ! Ptr. Ca nu poti amesteca exterioru cu interioru.Sau exhaustarea cu audio . N-au nici o legatura una cu alta nu? Si atunci cum sa concureze una impotriva celeilalte sectiuni? Parerea mea.
      Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

      Comment


      • #33
        hotararea definitava va ramane poll-ul?Sincer nu mi se pare corect pentru ca multi vor vota dupa ureche.Am mai propus stabilirea unui arbitru pentru fiecare sectiune sau un alt fel de departajare
        sigpic........restul e NoSpeedLimit

        Comment


        • #34
          Pai nea gigi acuma iarta-ma ca ma bag, dar concursul e facut cu si ptr membrii acestui forum nu? Acuma voteaza dupa ureche (de ex la best audio chiar ar trebui sa voteze dupa ureche sa auda cum suna).App: pune si u un film sau ceva sa auzim cum suna sistemul tau nu sa vedem doar cum arata .

          Deci ma repet : concursul e facut cu si ptr membrii forumului si e normal ca ei sa voteze.Tu prin ce ne spui aici intrun fel ne si desconsideri
          NU vrei cumva sa trimitem si SMS-uri?
          Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

          Comment


          • #35
            Lasand tot la o parte, tu daca ai fi bagat 3000 euro in masina si vine cineva si iti zic ca e degeaba tu cum te-ai simti?Am scris numai pentru a evita votatul aiurea. Sincer nu ma intereseaza ca stiu ca se va vota dupa poze si nu dupa alte criterii.
            nu desconsider pe nimeni,stiu ca sunt multi oameni de valoare pe forum dar mai sunt si oameni care sunt chiar la numar aici care dupa ce ca sunt zero la cunostinte se mai baga si aiurea in seama.
            cunoscatorii stiu ce inseamna remus,borla,jl si multe alte firme.
            sigpic........restul e NoSpeedLimit

            Comment


            • #36
              Cum se face arbitrarea pe partea de audio !?
              LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
              LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
              LOCUL1 143.9dB (nCID)

              Comment


              • #37
                La oha,daca ai aparat bun si face poze misto esti sigur pe locul 1,nu conteaza ce ai in masina
                sigpic........restul e NoSpeedLimit

                Comment


                • #38
                  Aveti dreptate...Cu partea audio e un pic cu cantec...Si s-ar putea sa ne trebuiasca arbitru...Sa zicem un procentaj sa il aibe parerea arbitrului,si restul voturile.
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #39
                    Cristi ...Ce zici de premiu : sa fie Sticky la castigator la My Ride Threadul lui.
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Da,perfect
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • #41
                        Sau facem un model de diploma ca sa se mandreasca si omul cu ceva.Fiecare pe partea lui.Cine se baga sa faca diplome?Cineva care le are ca eu sunt planta.
                        sigpic........restul e NoSpeedLimit

                        Comment


                        • #42
                          Puneti pe streulea...Ca el se pricepe la diplome
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #43
                            Alge-ti un model de aici si il editez
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google