Propuneri campionat cel mai tare kit de exterior/cel mai tare sistem audio...etc

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Sunt tare curios ce va iesi ... Si eu sunt interesat pentru o inscriere , dar pe partea de audio si asta peste ceva timp , 4 5 saptamani , pentru ca mai am de strans cativa banuti pentru ami permite achizitionarea componentelor care momentan imi lipsesc !
    LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
    LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
    LOCUL1 143.9dB (nCID)

    Comment


    • #17
      Faceti poll-urile pe regiuni, ca sa nu fie o varza mare si apoi mergem stil campionat. Desi unii probabil ca o sa comenteze ca locul 3 din oltenia e mai frumos decat locul 1 din moldova, asta e.
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • #18
        Pai la poze/interior/exterior/exhaust/ce-o mai fi...Se pun poze/filmulete si toata lumea va vota intr-un poll pe o perioada de timp.N-are rost sa complici pe zone...Etc
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #19
          Norby e castigator din start

          Comment


          • #20
            M-am gandit si eu la chesti asta dar nu crezi ca ar fi prea multe poll-uri porma.
            Cum ziceti voi....
            Deci pana la urma cum facem?Cu 2 copetiiti pe 5 sectiuni ?
            Banuiesc ca totata lumea interesata ar trebuii sa posteze masina si sectiunea la care doreste sa participe(faza cu bugetul nu trebuie sa fie batuta in cap).Poate sunt unele persoane care au jante si anvelope de 2000 euro, poate altii au facut toata masina in banii astia.
            Inscrieril le putem considera incepute in momentul asta si in 3 sapt sa inceapa votarea.Nuuuu....???
            EX : + =

            Comment


            • #21
              Dada..Sa ma inscrii si pe mine pentru Best Exterior...Eu zic ca premiul sa fie un cadou de la Cristi xp cadoul acela e sa fie Sticky threadul castigatorilor la my ride
              sigpic

              Comment


              • #22
                Mie imi place ideea , desi, personal n-am bani de tunning...Dar baga-te tare si insista pe idee! Am incercat si eu o chestie (deviza Logan Club), dar n-a avut succes si a cam ramas in coada de peste... Mult succes!
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • #23
                  ok atunci sa zicem ca asta este.

                  *2 competitii
                  *5categorii: 3 level exterior&interior
                  2 level audio
                  (la prima pagina aveti mai multe detalii despre level)

                  *Masinile vor fi expuse la sectiunea My car
                  *Rugamintea va fi pentru fiecare persoana care doreste sa inscrie sa imi trimita un mesaj pe privat cu categoria la care doreste sa fie inscris .Fara acest privat voi considera chiar daca masina este la My ride refuzul persoane de a concura.

                  *Din acest moment aveti 2 saptamani sa postati masinile si sa va inscrieti.

                  *Dupa aceasta perioada se va vota 1 saptamana.

                  *Castigatori
                  EX : + =

                  Comment


                  • #24
                    Cred ca trebuia gandita mai mult treaba asta...
                    De exemplu uni au bagat 1.000euro in exterior , iar alti au bagat 2.000 in toata masina(cate putin peste tot) unde ar putea sa se incadreze?(nicaieri) ar mai trebui o sectiune ptr asta(Daca exista si nu am inteles eu , va rog sa ma scuzati.....)
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Cred ca o sa ma bag si eu cu golanul meu.

                      Comment


                      • #26
                        As Propune Ca Pentru Fiecare Sectiune Sa Se Stabileasca Arbitrii Care Sa Stie Cat De Cat Ceva Despre Respectivul Domeniu Si Bineinteles Sa Nu Fie Concurent.pt Partea De Audio Il Recomand Pe Kenwood Daca Nu S-a Inscris,deoarece Shokalipu Se Baga.
                        sigpic........restul e NoSpeedLimit

                        Comment


                        • #27
                          Cinei ala Shokalipu ?

                          ... Eu nu cred ca am sanse sa ma bag ... Pentru ca muzica mea se lungeste ... Mult .... Cel putin inca o luna jumatate !
                          LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
                          LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
                          LOCUL1 143.9dB (nCID)

                          Comment


                          • #28
                            Scuze ca ti-am pocit nick-ul.Deci poti face parte din arbitrii atunci.Esti tatic la audio,deci avem un arbitru competent.
                            astept constituirea poll-urilor si vreau sa vad concurentii pentru audio 1
                            sigpic........restul e NoSpeedLimit

                            Comment


                            • #29
                              Ooo ... Nu .. Nici pe departe ... Cunosc doar cateva chestii generale si nici pe acelea nu le stapanesc f f bine !

                              daca pot ajuta cu ceva , ca arbitru ... Cu draga inima !
                              LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
                              LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
                              LOCUL1 143.9dB (nCID)

                              Comment


                              • #30
                                Exista 4 threaduri create,pe care se va face inscrierea :
                                Cea mai tare evacuare
                                Cel mai tare sistem audio
                                Cel mai tare interior
                                Cel mai tare exterior level 3
                                Cel mai tare exterior level 2
                                Cel mai tare exterior level 1

                                Va rog sa va inscrieti masinile,dupa specificatiile din threadul respectiv.Aveti 1 sapt la dispozitie pentru inscriere.
                                Concurs inceput !!!valabil pana in 25 iunie 2008
                                Last edited by Cristi_Xp; 11 June 2008, 15:14.
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google