Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fotbal

    1 Dinamo 43
    2 Steaua 32
    3 Rapid 29
    4 CFR Cluj 29
    5 Poli Tm. 29 + Ceahlaul - Rapid (20:30F)

  • #2
    bai imi pare rau de Steaua , dar se pare ca anu asta cam adio campionatu
    numar secundele

    Comment


    • #3
      1 Dinamo 43
      2 Steaua 32
      3 Rapid 32
      4 CFR Cluj 29
      5 Poli Tm. 29

      Comment


      • #4
        Steaua Bucuresti 1-1 Dinamo Kiev

        Comment


        • #5
          Tot ma uit la cifrele alea ...si nu inteleg nimic,is pe langa fotbal
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #6
            Da da.. chiar daca ai sti fotbal n-ai intelege nimic ca nu e nimic important! Dar trebuie sa zicem tare Hai Dinamo!!!!

            Comment


            • #7
              )) Poti sa zici cat vrei baldur, ca nu poti sa-i ajuti tu;)
              Rapid joaca maine cu Mlada si o sa castige cu 2-0.Goluri Mazilu si Grigore (daca joaca).Uitati-va miane la tv, ca va fac cu mana din galerie. :d

              Comment


              • #8
                Ia mai ziceti si voi nijte rezultate..ca poate incep sa pun la pariuri )
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • #9
                  A castigat Barca cu Levski cu 2-0 si Werder cu Chelsea cu 1-0. Va fi un meci foarte frumos Barca-Werder. ;)

                  Comment


                  • #10
                    Ce ziceai Flavy?? Cate goluri a dat Rapid?? Marfa de tot echipa asta.. cel mai mare procent de pase gresite pe care le-am vazut intr-un meci.. Imi pare rau ca sant roman ininte de a fi dinamovist si as fi vrut sa castige. Poate se trezesc la Atena si fac o minune, da mici sansele. Pacat

                    Comment


                    • #11
                      Complet eronat.Prima repriza a semanat cu Tel Aviv, dar in a doua...am jucat foarte bine, numai ca iar la finalizare avem probleme.Poate am dat golurile cu Otelul si acum ne chinuim cu doar un gol pe meci.Nu am vazut rezumatul la tv, dar din tribuna mi-s-a parut ca ne-a furat arbitrul grav...mai ales tragerile de timp ale portarului lor si offside-uri aiurea.
                      La Panatinaikos se joaca calificare acum.

                      Comment


                      • #12
                        Eu sper sa bata la greci ca ne trebuie puncte
                        Dar realitatea e ca nu au jucat bine deloc. Poate se trezesc

                        Comment


                        • #13
                          Panatinaikos au 6 pct din 2 meciuri, asa ca vor juca mai relaxati, ptr ca sunt calificati.Daca castigam acolo, cu 6 puncte ne calificam.;)

                          Comment


                          • #14
                            NU vor juca relaxati ... ca ultimul meci au cu PSJ acasa la Paris ... si vor locul 1 ca sa evite echipe grele. Daca termina pe 2 joaca cu locul 3 din Liga si poate veni Barca, mancester, Milan, Werder... nume grele. Vor juca sigur la victorie. dar Rapidul poate bate daca joaca la maxima concentrare. iar Luce ala mic sigur va pregati bine meciul.

                            Comment


                            • #15
                              ) "poate veni Barca, mancester, Milan, Werder... nume grele".
                              Pai ori Barca ori Werder? Eu as vrea sa vina Barca, ca Werder mi-se pare mai greu de batut.
                              Razvan cred ca va risca in Grecia, pentru ca nu prea mai are ce pierde.;)

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google