Gj 60 vdm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Frumusica masinuta.Sa o stapanesti sanatos.

    sa-i pui si un cap de teava.
    http://datingsidorsingel.com/

    Comment


    • #17
      Sa o stapanesti sanatos si fara incidente.

      Comment


      • #18
        Frumoase husele !
        Succes !

        Comment


        • #19
          Draguta masina...Mai ales ca e rosie
          Mult succes pe viitor.

          Comment


          • #20
            Multumesc TWeetY
            Abia astept sa o iau in primire pe deplin pentru a o infrumuseta...Si fonduri bineinteles.
            PROMIT niste poze mai clare.
            sigpic
            !

            Comment


            • #21
              Eu la 18 ani am luat in primire o dacie 1300 din 1979 tu in schimb de bucuri de un logan. Iti doresc multi km fara probleme si drive safe!

              Comment


              • #22
                Iti doresc multi km fara probleme si vizite la lazar.service......sa te bucuri de ea...

                Comment


                • #23
                  )urezi multi km fara probleme si vizite la service)???

                  Comment


                  • #24
                    Aoleo uitasem ca mai am my ride
                    Mersi la fel kosmyn93,dar nu vreau vizite la Lazar, de obicei acolo ma duc atunci cand am probleme
                    Masina arata ca din fabrica dupa cum spune si titlul. Cred ca ledurile la picioare sunt cea mai mare modificare a mea
                    Attached Files
                    sigpic
                    !

                    Comment


                    • #25
                      Frumoasa masina si live....am vazut astazi si siglele (le avem la fel :d) dar am uitat ca ti-ai comandat si tu leduri pentru interior ca eram curios cum le-ai prins si cum lumineaza.
                      Eu unul sunt multumit de ele.

                      Comment


                      • #26
                        Si eu sunt multumit.Le-am legat la plafoniera,si firele le-am tras prin stalpul din dreapta, deci ele merg concomitent cu plafoniera .Urmeaza si in spate, dar cred ca o sa trag firele de la contactori.
                        Lumineaza bine, in poze apare naspa dar sunt facute cu telefonul.
                        La cata agitatie fu, nu apucai sa ma uit si eu la toate masinile
                        Lasa ca ne mai intalnim noi.
                        sigpic
                        !

                        Comment


                        • #27
                          Se pare ca avem aceiasi varsta conducem acelasi tip de masina ( ma rog a mea e amibance) si sunt aproape la fel de stock la anii nostrii bani de benzina sa fie, modificarile... alta data, oricum imi place este curata si intretinuta, sa te bucuri de ea in contiunare!

                          Comment


                          • #28
                            Bine ca am GPL, ce bine e, mai merge sa modifici, daca o mai arzi si "taxi" e si mai bine).

                            Ca o investitie minima, ar merge sa vopsesti manerele si bandourile in culoarea caroseriei.
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • #29
                              Sa ai noroc de masina!
                              Work is for people who don't have time to play golf

                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Narcisuc20 View Post
                                Se pare ca avem aceiasi varsta conducem acelasi tip de masina ( ma rog a mea e amibance) si sunt aproape la fel de stock la anii nostrii bani de benzina sa fie, modificarile... alta data, oricum imi place este curata si intretinuta, sa te bucuri de ea in contiunare!
                                Multumesc la fel , vorba ta bani de benzina sa fie

                                Originally posted by aleXpeed View Post
                                Bine ca am GPL, ce bine e, mai merge sa modifici, daca o mai arzi si "taxi" e si mai bine).
                                Ca o investitie minima, ar merge sa vopsesti manerele si bandourile in culoarea caroseriei.
                                Daca as avea cash as pune si eu gpl.M-am gandit la vopsit , ori asta ori pana in vara sa ii pun folie
                                Oricum tu esti sef, si pe gpl si taxi
                                Originally posted by Mr. Danutz View Post
                                Sa ai noroc de masina!
                                Multumesc la fel
                                Attached Files
                                sigpic
                                !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google